Cześć :)
mam napisać "przeżycie Robinsona na bezludnej wyspie-kartka z pamiętnika":)
to chodzi o pierwsze dni Robinsona jakie spędził na wyspie to ma być w formie jaką on by pisał (dla nie kumatych "JA")
JEŚLI BĘDZIE ŹLE LUB BĘDZIE SKOPIOWANE TO ZGŁASZAM!!! :)
za najlepsze jak zwykle dam maxx :P

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-21T15:31:45+01:00
Drogi przyjacielu!
Jestem sam w tym obcym miejscu, nie mam tu nikogo, jedyna "osoba", która mi została to właśnie te zwykłe kartki papieru, na które wylewam swoje myśli. Zawsze chciałem być żeglarzem, podróżować, zwiedzać świat, lecz teraz nie jestem pewien, czy gdybym miał wybór postąpiłbym tak samo... Jestem tu już od kilku dni, nie wiem ile czasu dokładnie spędziłem w tym dziwnym miejscu, ale muszę przyznać, że jest ono urokliwe, momentami...
Przybyłem tutaj bez niczego, wszystko muszę zacząc od początku, póki co przydałoby mi sie gdzies schronić, dopóki nikt mnie tu nie znajdzie...Kto wie, co kryje się w tej dzikiej puszczy? Jednego jestem pewny prawie na sto procent, nie ma tu ludzi.
Minęło już trochę czasu, od mojego przybycia na tą wyspę.
Teraz jestem już zabezpieczony w razie deszczu, lub innych nieprzewidywalnych zmian atmosferycznych. Urządziłem sobie swój nowy dom w grocie, teraz moge patrzeć na wyspę z góry, zawsze będę przygotowany gdy ktoś będzie chciał mnie zaskoczyć. Nie potrafię sam zrobić sobie nic wyśmienitego do jedzenia...Teraz żałuję, że nie przyglądałem się dokładniej jak to robiła moja mama. Tęsknię za smakiem chleba przez nią pieczonego, za ciepłym łóżkiem, za wszystkim tym co zostawiłem w domu...Teraz moim głównym pozywieniem sa owoce, dobre i to, ale nie daje tyle sił co jedzenie jakim sie żywiłem do tej pory.
Przyjacielu, napisze raz jeszcze, gdy nauczę się, jak mam zacząc swoje "nowe życie" na razie, napiszę tylko tyle, że moje początki na tej wyspie sa trudne, za trudne...
1 5 1
2009-12-21T15:32:41+01:00
Dzień jeden

Ja obudzić się gdzieś na piasku koło wody. Ładna pogoda,ale mokro.
Ja być mokry i bardzo zmęczony.
I głodny.
Nie mam co jeść, ale tu są jakieś banany. Tak chyba to są banany.
Banany te być dobre.Ja chyba iść spać.

Dzień dwa

Ja w nocy bardzo zmarznąć.Musieć dzisiaj zrobić szałas. Z liści. O z tego drzewa. Tak Robinson brać się do pracy. Będzie super. Już nie zmarznąć.

Dzień trzy

Dzisiaj juz być lepiej niż wczoraj. Pogoda się trochę pogorszyć, ale w nocy mi być cieplej. Morz wyrzuciło na brzeg paczki z jedzeniem i jakimiś innymi rzeczami. Jak się stąd wydostać ? Ja tu już nie chcę być. Tu jest nudno!