Odpowiedzi

2009-12-21T16:34:35+01:00
Pestka Ubyszówna miała około 13 lat.Pochodziła z kochającej się rodziny. Do Olszyn przyjechała na wakacje razem z matką.
Bohaterka była wysoka i szczupła. Miała szare oczy i czarne,puszyste włosy. Dziewczynka była człowiekiem energicznym, aktywnym i ruchliwym. Była gadatliwa. Pestka była wysportowana. Była najlepszą pływaczką w klasie. Lubiła się bic. Była wzburzona, kiedy nie mogła uczestniczyć w bójce z Wiktorem. Pestka była osobą, na której można było polegać, jak wtedy, gdy Julek poprosił ją, żeby pożyczyła mu jej zegarek, aby dostać rower od Edzia. Dziewczyna należała do osób ambitnych. Bohaterka była osobą pogodną i wesołą. Ula myślała, że "do niej wszyscy się uśmiechają". Pestka była zazdrosna o to, że Zenek był zakochany w Uli.
Uważam, że Pestka była sympatyczną i dynamiczną dziewczyną, o stanowczym charakterze, ponieważ umiała bronić swojego zdania i była nieustępliwa.
2009-12-21T19:22:20+01:00
Pestka Ubyszówna zrobiła na mnie wielki wrażenie ponieważ jest przebojowa i otwarta.
Ładna , zgrabna dziewczyna ma czarne włosy i szare oczy. Wywarła na mnie takie wrażenie ponieważ jest ambitna, dobra i uczciwa. Potrawi zachować zimną krew w każdej sytuacji. Bardzo lubi okazywać innym że jest odważna.
Łatwo nawiązuje kontakty z rówieśnikami.
Moim zdaniem Pestka jest bardzo pozytywną i uczciwą postacią.