Odpowiedzi

2009-12-22T22:15:51+01:00
Uwaga Uwaga! Jeśli szukasz wrażeń, masz dość nudnych wycieczek bez żadnych atrakcji, nasza turystyczna oferta to wypad pt."Piekło jakiego jeszcze nie widziałeś". Składa się ona z 9 etapów, gdzie każdy z nich niesie jakąś niespodziankę.
Etap I : Przedpiekle - to dopiero początek! Do zwiedzania miejsce w którym błądzą dusze poganów którzy nie dostali się do nieba tylko dlatego, że nie poznali Jezusa Chrystusa.
Etap II: Robi się coraz bardziej gorąco! - Do poznania ludzie pełni namiętności, uczuć, którzy nie potrafili opanować swojej zmysłowości.
Etap III:Witamy w Żarłokowie :)) Znajdują się tam ludzie nie potrafiący opanować głodu i pragnienia.
Etap IV: Jeśli liczysz na jakieś podarki, to się przeliczyłeś!! W tym miejscu można porozmawiać i aż porozmawiać ze skąpcami.
Etap V: Uwaga! Pary nie mile widziane, Część dla samotników. Tutaj do spotkania zazdrośnicy i gniewni.
Etap VI: To już po połowie, ale uwaga tutaj nie warto wdawać się w rozmowy można tylko popatrzeć na przebywających tu heretyków.
Etap VII: Im dalej tym gorzej, etap przeznaczony dla ateistów ponieważ możemy spotkać tu przeciwników Boga ale i życia - samobojców.
Etap VIII: Mało wrażeń??? Zatem Zapraszamy!! Możesz zabawić się tu z uwodzicielami, oszustami, wróżbitami i złodziejami. Wydaję ci się, że to już prawdziwe piekło?? Pozostaje jeszcze ostatni, ekstremalny etap dla ciekawskich. IX etap to istna loża szyderców, można spotkać tam największych zdrajców takich jak Judasz.
Zatem interesują cię nowe znajomości, a może masz dość rzeczywistości i zostaniesz tam na zawsze??? Zapraszamy do Piekła. Więcej informacji wycieczki pod numerem 665-100-666. Pozdrawiamy....
1 4 1