Napisz list oficjalny - apel do rządzących krajami prezydentów, w którym zaapelujesz o potrzebę utrzymania na świecie pokoju. Konieczność zakończenia konfliktów zbrojnych z uwagi na to, jak wiele negatywnych skutków (dla państw, ludzi) niosą one ze sobą.


PROSZE POMÓŻCIE!!!! ;p

3

Odpowiedzi

2009-12-21T17:42:57+01:00
Drodzy prezesi!!!
Apelujemy do prezydentow wszystkich krajow na swiecie,
aby poprzestac z wojnami na swiecie. Panstwa i ludzie cierpia przez ciagle wojny. Sa swieta tym bardziej powinnismy poprzestac. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie sprawy.

(podpisz za kogos:))
2 3 2
2009-12-21T17:42:55+01:00
miejscowość,data
Szanowni prezydenci!
Zwracam się do was,głów państw,ponieważ chcę poruszyć pewną bardzo ważną sprawę,na którą ,moim zdaniem,zwraca się zbyt mało uwagi.
Myślę,że sprawą priorytetową jest dla was zachowanie pokoju w kraju ,gdyż wojny i konflikty niosą za sobą wiele szkód,lecz należy pamiętać ,że kraj to są ludzie i oni są najważniejsi.W dzisiejszym,cywilizowanym świecie ludzie powinni zawierać kompromisy drogą pokojową.Porozumienia nie można uzyskiwać kosztem przelanej krwi niewinnych ludzi.Lepiej abyście myśleli o pokojowym rozwiązywaniu konfliktów i problemów,gdyż ma ona (w przeciwieństwie do wojny) same dobre aspekty.Konflikty zbrojne często kończą się upadkiem gospodarczym kraju,wyludnieniem,śmiercią ludności cywilnej,podziałem terytorialnym lub większym zaostrzeniem konfliktu między narodami.
W imieniu wszystkich ludzi,zwracam się z prośbą o utrzymywanie pokoju na świecie,gdyż więcej osiągniemy utrzymując przyjazne stosunki niż te wrogie.Zawsze należy mieć na względzie dobro drugiego człowieka niezależnie od tego jakiej jest narodowości lub wyznania i nigdy nie powinien to być powód do wszczynania wojen.
Z poważaniem
PODPIS
2 5 2
2009-12-21T18:56:25+01:00
Drodzy prezydenci !
Apeluje do Was abyscie trzymali sie w zgodzie z innymi panstwami.
Inaczej doprowadzi ono do skutków wojennych .
Ludzkosć nie jest przygotowana na napady .
Jest to utrata zycia milionów ludzi.

Dokończ sobie ...

Pozdro ;)
1 5 1