Charakterystyka adama cisowskiego ,, szatan z siodemejk klasy" dokońńczyc trzeba by tylko ::
Adam Cisowski główny bohater lektury szatan z siódmej klasy.ma 17 lat i uczy sie w gimnazjum w warszawie. ma czwórke rodzeństwa-młodszych od siebie.
Bohater jest bardzo bystry , poniewaz rozwiazal zagadke z dzrzwiami i zaginiona nićą. Adam miał przezwisko ,,szatan" które wynikalo z nastepujacej sytuacji : Adaś odkrył system według którego profesor odpytywal uczniów.
<i trezba teraz dokończyć> <z góry thx. ; ***>

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-21T19:48:37+01:00
Adaś był to dobrze zbudowany, wysoki blondyn o sympatycznej twarzy, przystojny.
Cechy charakteru:
inteligentny , sprytny, przebiegły wesoły, odważny, uczciwy, koleżeński, oddany przyjaciel, chętny do pomocy. Bez wahania rezygnuje z wyjazdu nad morze - chce pomóc profesorowi, a przy okazji ma nadzieję przeżyć wyjątkową przygodę. Jest dowcipny i bezpośredni, jednak w towarzystwie Wandy wyraźnie zawstydza się - to dlatego, że się w niej zakochał ;). Jest prawdomówny, umie przyznać się do błędu - tak było na lekcji historii. Nie chwali się swoimi osiągnięciami, nie uważa się za kogoś wyjątkowego. Podejmuje każde wyzwanie. Dyskretny, umie dochować sekretu.

Ocena postaci:
Adaś byłby doskonałym przyjacielem - takim, z którym można by konie kraść. Okazuje się niezawodny w każdej sytuacji, odpowiedzialny. W jego towarzystwie nikt się nie nudzi. Jest lubiany przez kolegów - nic dziwnego, wiele razy dał dowód swojej lojalności.

mam nadzieję, że pomogłam :)
2 4 2
2009-12-21T21:34:47+01:00
Z następującej sytuacji...ale nie tylko z tego powodu.
Przezwisko SZATAN -Adaś otrzymał ze względu na "szatański"
spryt i niezawodną bystrość,którą udowodnił pomagając koledze znaleźć błąd w rachunkach (przeszkadzająca nić) no i oczywiście pomagając profesorowi w tajemniczej zagadce.