Odpowiedzi

2009-12-21T20:01:29+01:00
Witajcie
Piszę do was z prośbą abyście zaczeli sie interesowac losem biednych dzieci. One nie mają pięknych ubrań i zabawek. Cieszą sie ze wszystkiego co dostaną. Okażcie odrobinę dobrego serca i pomóżcie ty którzy czekają na waszą pomoc. Za otrzymane datki są kupowane ubrania, książki i artykuły codziennego użytku dla najbardziej potrzebujących.
Liczę że mój list poruszył wasze serca.
2009-12-21T21:12:22+01:00
Szanowni państwo!
Piszę tu z prośbą abyście zaczęli interesować się losem biednych,ubogich dzieci, które nie mają zapewnionej pięknej,czystej i nowej odzieży ani żadnych zabawek, często nie mają nawet kawałka chleba żeby się posilić a w ich domu (jeśli go wogóle posiadają) czasami brakuje bieżącej wody, światła lub itp.
Z tego właśnie powodu bardzo wszystkich państwa proszę o pomoc tym dzieciom. Jeśli macie taka możliwość to oddajcie im jakieś ubrania z których już wyrośliście lub które już po prostu nie są wam potrzebne. Możecie im pomóc też poprzez głęboka modlitwę oraz poprzez oddanie jakis środków materialnych na rzecz jakiejś fundacji, która pomaga właśnie takim ubogim dzieciom, które przez to że często tracą dach nad głową nie maja takiego poczucia bezpieczeństwa jak my wszyscy.

np. Redakcja .......