Odpowiedzi

2009-12-21T20:38:39+01:00
Duch , który nawiedził mnie dziś w nocy był ubrany w białą szatę całą podziurawioną, poplamioną krwią. Odznaczał się długimi rękoma. Myślę, że jego znakiem szczególnym było to , że nie miał lewego ucha..;/ Twarz miał bladą jak ściana, fioletowe siniaki wokół oczu oraz usta z których wypływała K R E W ! Brrr.. ;(

Pozdrawiam.
2009-12-21T20:41:50+01:00
Duch? -co myślimy gdy o tym mówimy?,na myśl przychodzą nam różne określenia jednak ja wyobrażam go sobie tak - Jest piękny, ma niebiańską twarz i długą przezroczystą szatę, jego piękne oczy odbijają w takim blasku ,że aż trudno oderwać wzrok, jest idealny, bez zupełnej skazy pierwsze co rzuca nam się w oczy delikatność jest na tyle zmysłowa ,że nie można jej się oprzeć to nie jest tylko "niewidzialna dusza" to jest coś więcej coś takiego , co trudno opisać tak - czegoś takiego zupełnie nie da się opisać trzeba to zobaczyć, poczuć, głos - jest anielski,wsłuchując się nie można przestać słuchać, a nieodparty wdzięk działa na nas tak ,że dreszcze przechodzą delikatnie po plecach. Tego nie doświadczysz od tak to zdarza się tylko w niebie.
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-12-21T20:41:09+01:00
Zamykam oczy, wyobrażam sobie ducha. Jest on półprzeźroczysty, biały. Jest młody, musiał zginąć w tragicznym wypadku, gdyż jego twarz jest cała zabliźniona. Ma średniej długości włosy, kiedyś zapewne były piękne o kolorze blond, jednak teraz są czarne i matowe. Na sobie miał szatę, jakby z XIVw. Taką jaką nosili książęta.
Jego szare, puste i smutne oczy patrzyły na mnie przez jakąś chwilkę, aż otworzyłam oczy z przerażenia.