Odpowiedzi

2009-12-21T21:51:03+01:00
Byłą to stara rudera, wokół której rozrosły się jałowe zielska i kłujące krzaki. Zza pustych framug okien widać było porozwalane meble, niektóre jeszcze zdatne do użytku, choć dotknięte zębem czasu. Miejscami odpadający tynk miał kolor brudnej zieleni. Na drugim piętrze nie było sufitu, za to na parterze ptaki pozakładały sobie pod nim gniazda. Cała budowla sprawiała dość ponure wrażenie, które potęgował zimny wiatr chlaszczący mnie w twarz.
2009-12-21T21:58:27+01:00
Naprzeciwko mnie stał potężny, stary dom z rozwalającym się dachem. Okna były tak stare, że niektóre powypadały i leżały na murawie. Wokół budynku unosiło się stado kruków, jakby przepowiadając coś strasznego. Gdy otwierałem/am drzwi strasznie zaskrzypiały. Mimo strachu wszedłem/am w czarną otchłań. Ledwo co widać było kontury zmruszałych przedmiotów. Naprzeciwko znajdowały się schody pokryte grubą warstwa kurzu, a z sufitu zwisały pajęczyny, jakby sylwestrowe girlandy. Wszedłem/am do pokoju po prawej stronie. Bardzo się przestraszyłem/am gdyż moim oczom ukazał się przerażający widok. W pierwszej chwili pomyślałem/am, że kiedyś musiało dojść w tym miejscu do zabójstwa lub czegoś straszniejszego. Meble, półki, rozbita porcelana leżały na podłodze. W kolejnym pokoju stał tylko ogromniasty stół. A na nim tajemnicza, pożółkła kartka i pióro. Te przeżycia tak mną wstrząsnęły , że postanowiłem wrócić.
2 4 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-21T21:58:23+01:00
Idąc jak zwykle tą samą drogą ze szkoły zauwarzyłam coś na co raczej nigdy nie zwracałam uwagi. Stary opuszczony dom. Kiedyś mieszkała tam starsza pani miała siwe włosy, lekki garb a w oczach zawsze to coś. Takiego że nie da się opisać. Dom w tym dniu wyglądał strasznie ponuro niebo jeszcze bardziej ukazywało oblicze tego domu . Stare drewno przybierało innych kolorów a szyby były popękane, firanki zżółciałe i porozrywane przez wiatr który w tym dniu nie ustępywał. Miałam chęć tam wejść ale nie chciałam sama więc zadzwoniłam po koleżankę jak zwykle ona ze mną poszła. W środku również ponuro stary kominek i zakurzone meble. Ciarki mnie wzieły gdy ujrzałam co znajduje się na górze było łóżko jak reszta część zakurzone i stare. A przez okno widok na park co dziwne z mojego okna tego nie widać. Na trychu znalazłam jakieś stare zdjęcia na których widać jak kiedyś wyglądał ten dom. Pogadałam z mamą i dogadałyśmy się że odremontujemy go tak samo jak widnieje na zdjęciach ;D