Odpowiedzi

2009-12-22T11:18:20+01:00
Jan Paweł II kochał młodzież. Troszczył się o nią, chciał dla niej jak najlepiej. Organizował różnego rodzaju spotkania. Modlił się za nich. Były papież chciał, aby młodzież, była bliżej Boga, by mu służyła i nie schodziła z jego drogi. Wojtyła był bardzo uczciwym człowiekiem, który dbał i kochał wszystkich tak samo. Dbał o to by nasze dusze nie błądziły i nie schodziły z dobrej drogi. Teraz młodzież tęskni za Janem Pawłem II, ponieważ to on był autorytetem, wzorem dla dzisiejszej rozpuszczonej młodzieży. To właśnie Wojtyła sprawił, że nasza młodzież jest dobrze wychowana itp. Były papież uczynił tyle dobra, że każdy z nas nigdy go nie zapomni. A szczególnie młodzież.
1 3 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-22T11:55:33+01:00
Jan Paweł II czyli Karol Wojtyła, pierwszy polski papież który był chyba jednym z najlepszych papieży jacy dotąd byli. Papież szczególnie upodobał sobie młodzież która była dla Niego priorytetem, zapewne dlatego że swoją młodość przeżył na wojnie. Pisał wiele listów do młodzieży w których dawał im rady jak mogą czynić dobro, że czynienie dobra jest piękne, a człowiek złu przepada jak kamień wrzucony w wodę a serce które jest lekkie jak piórko nie wpadnie do wody tylko uniesie się wprost do nieba. Jan Paweł II dawał rady dla młodzieży aby ich postępowanie nie kolidowało z wiarą, ale żeby wykorzystać swoją młodość w 100%, pokazywał że młodzież nie jest zła, choć panuje takie przekonanie że młodzież tylko pije, pali, zażywa narkotyki chodzi po ulicach kradnąc rozbijając się, a Papież załamał ten stereotyp pokazując że młodzież tez może się pięknie modlić, dobrze z kulturą się zachowywać, bez żadnej skazy. Jan Paweł II pokazał piękno młodzieży jakiego dotąd niedostrzegane. Papież pokazywał żeby nie bać się czynić dobra, a pokazywał to na młodzieży która licznymi tłumami przychodziła na kazania ukochanego Papierza Jana Pawła II, który pozostanie w naszych sercach na zawsze.
2009-12-22T12:58:13+01:00
Karol Wojtyła był polskim papieżem. Troszczył się o młodzież, kochał ją, chciał dla niej jak najlepiej. Organizował różnego rodzaju spotkania. Modlił się za nich. Były papież chciał, aby młodzież, była bliżej Boga, by mu służyła i nie schodziła z jego drogi. Modlił się o młodzież. Papież załamał ten stereotyp pokazując że młodzież tez może się pięknie modlić, dobrze z kulturą się zachowywać, bez żadnej skazy. Jan Paweł II pokazał piękno młodzieży jakiego dotąd niedostrzegane. Były papież uczynił tyle dobra, że każdy z nas nigdy go nie zapomni. Wszyscy będą postrzegać go za dobrego człowieka, umiejącego bardzo kochać młodzież, nawet dzieci mu obce.