Napisz życzenia świąteczne skierowane do samego siebie. zastosuj przenośnie:
-worek sukcesów
-deszcze nagród
-worek nadziei
-przeskakiwać przeszkody życia
-marzeniami dosięgać nieba
-morze miłości
-troski odeszły w kąt
oraz zastosuj porównania:
-dni pogodne jak słońce
-zdrowy jak rydz
-oczy świecąe jak gwiazdy.

napiszcie mi
plis

3

Odpowiedzi

2009-12-22T18:06:42+01:00
Życzę Ci wszystkiego najlepszego: abyś w prezencie dostała worek sukcesów i nadziei, aby obsypały Cię deszcze nagród i pochwał. Mam nadzieję, że będziesz śmiało przeskakiwała przeszkody życia, a marzeniami sięgniesz samego nieba. Od bliskich Ci osób życzę, aby zalało Cię morze miłości, a troski odeszły w kąt. Obyś była zdrowa jak rydz, a oczy świecące niczym gwiazdy witały dni pogodne niby słońce.
2009-12-22T18:10:49+01:00
Z okazji zbliżających się świąt Bożęgo Narodzenia życze sobie dużo zdrowia jak rydz aby mnie nie trapiły żadne choroby. Przeskakiwania przeszkód życia, które trapią ludzi,morza miłości aby ta miłość była piękna i wytrwała, bez oszustw i kłamst. Przede wszystkim życze sobie worku nadzei abym nigdy nie zbłądziła na złą drogę życia i żebym nie traciła wiary w ducha.
2009-12-22T18:17:20+01:00
Zyczę sobie aby nadchodzący rok przyniósł mi worek sukcesów, abym spadł na mnie deszcz nagród. Życze sobię również worka nadzieji, oraz tego aby nauczył się przeskakiwać przeszkody życia, bym marzeniami dosięgnął nieba zeby zalało mnię morze miłości a troski odeszły w kąt.Chciałbym aby wszystkie moje dni były pogodne jak słońce, bym był zdrowy jak rydz i miał oczy świecące jak gwiazdy.