Odpowiedzi

2009-12-22T20:12:52+01:00
Pewnego dnia razem rodzicami wybralam sie do teatru.Poszliśmy na 'Antygonę'.Gdy dotarliśmy do teatru,zobaczyłam jaki on ogromny.5 min pózniej poszliśmy na sztukę.Aktorzy byli pięknie przebrani.Sztuka trwała 1,5 godz.W przerwie poszlam do toalety i...zgubiłam się.BYłam przerażona,ponieważ nigdy wcześniej nie byłam w tym teatrze i nie znałam go.Pełno obcych osób,przerażona poszłam do baru,może tam spotkam rodziców-pomyślałam.przesiedziałam tam 0,5 godz i gdy sztuka się skończyła znalazłam rodziców.Bardzo się ucieszyłam.Razem wróciliśmy do domu.
2009-12-22T20:18:25+01:00
Nazywam się (twoje imię nazwisko) . Pewnego dnia z calom rodziną pojechaliśmy do teatru na przedstawienie pt.(wpisz jakiś tytuł). Na początku według mnie było nudno ale później się rozkręciło. Było dużo ciekawych postaci w ciekawych przebraniach(lub ubraniach jak wolisz).
Oglądałem/am z wielką uwagą ,ponieważ muzyka też mnie zaciekawiła . Po wyjściu z teatru rodzice powiedzieli mi jak się nazywają różne przedmioty ( możesz napisać rekwizyty jak ci pasuje) których używali aktorzy.Stroje miały barwy takie jak (tu możesz wpisać swoje kolory) .Najbardziej podobał mi się strój (wpisz kogo).Myślę ,że powtórzę to kiedyś jeszcze raz . Moi rodzice powiedzieli ,że jutro też może pójdziemy jak będzie ładna pogoda ,ponieważ ich też to zaciekawiło .

KONIEC


ODE MNIE
Mam 10 lat nie wiem czy ci się to spodoba w nawiasach napisałam ci co możesz zrobić.Nie wiem w jakim jesteś wieku wiec nie pisałam tytułu np.kot w butach czy coś takiego i nie używałam za dużo słów takich jak mama czy tata. Jeśli masz rodzeństwo możesz trochę zmienić mój tekst . Starałam się jak mogłam.