Cześć!!
Wiem, że idą święta ale czy mógłby Mi pomóc?

Muszę napisać artykuł krytykujący muzykę Disney'a, czyli Hannah Montana, Jonas Brothers, itd. Nie bardzo wiem jak to zrobić. Czy mógłby mi ktoś napisać taki wstępny artykuł? Nie będę kopiował w całości. Wiem, że temat nie jest zbyt ciekawy ale proszę o pomoc.

Z góry dziękuje.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-23T11:56:20+01:00
Muzyka gwiazd disney'a to przede wszystkim czysta komercja. Pop bardzo dobrze się sprzedaje i niestety większości ten typ muzyki się podoba ze względu na łatwe teksty, taneczną muzykę. Przede wszystkim taką muzykę uwielbiają osoby w przedziale wiekowym 6-12. Sam ten typ muzyki jest straszny, a jego wykonawcom w większości zależy na sławie swojej osoby, a nie swojej muzyki. Najgorsze jest jednak to, że wszędzie, w telewizji, w radio można usłyszeć tylko takie piosenki i to, że większości osobom to wcale nie przeszkadza, a gwiazdki disney'a będą nas nękać jeszcze wiele, wiele lat zanim zrozumie się, że muzyka ta jest na bardzo niskim poziomie, a na świecie jest jeszcze wielu wykonawców innych rodzajów muzyki, którzy zasłużyli sobie na popularność nie aferami wokół siebie, ale muzyką, której można słuchać.
1 5 1
2009-12-23T12:07:25+01:00
Muzyka Disneya, to przede wszystkim dążenie do sławy, pieniędzy, nie ma w niej "duszy". Disney tworzy muzykę bardzo słabej jakości, sprzedaje się jedynie dlatego że Disney ma wielu sławnych ludzi którzy niestety popierają i tworzą taki typ muzyki ;/. Słuchacze tej muzyki to zazwyczaj młodzi ludzie, którzy są podatni na wpływ wielkich gwiazd i szukają autorytetów u ludzi takich jak Hana Montana, czy innych postaci tego typu. Najgorsze jest jednak że to właśnie dzieci siedzą przed telewizorami, rzadziej przy odbiornikach radiowych(dlatego mnie jest tego w radiu), i to się sprzedaje.

1 5 1