Napisz wypracowanie na temat ( jeden do wyboru ) :
- Problemy współczesnej młodzieży i sposoby zaradzania im ( narkomania, agresja, palenie papierosów, alkoholizm )
- W jaki sposób można zapobiegać niewłaściwym zachowaniom sportowców i kibiców (doping, anfetamina, koniec kariery, wstyd )
więcej niż A4 ,
wyprac jeden punkt i napisac wypracowanie, bardzo bym prosiła nie z neta bo zgłaszam SPAM !!! w nawiasach punkty pomocnicze.

pomocy!!

1

Odpowiedzi

2009-12-26T22:49:43+01:00
Alkoholizm jest jednym z najczestszych uzaleznienen wspolczesnej mlodziezy lecz obok nich wystepuja rowniez narkomanizm nikotynizm i agresja.
Mlodzi ludzie majacy jakies probelemy siegaja po uzywki bez większego namysłu.Niekiedy wystarczy moment załamania i młodzi ludzie sięgają po używki ale jest jeszcze problem agresji.często jednak nie zdają sobie sprawy jakie konsekwencje za tym idą. Kazdy z nich nie wie nawet ze jest uzależniony mówiąc :"ja mogę z tym przestać w każdej chwili
ja nie mam problemu" po czym nie dają sobie z tym rady i laduja w ośrodkach na odwykach na ulicach czy tez na cmentarzach.I tu pojawia sie pytanie jak temu zaradzicic jak poprzestać jak chronić młodych ludzi?????
Używki są teraz ogólnodostępne jednak jest ograniczenie od 18 roku życia niestety nie każdy sprzedawca przestrzega tego.Istneja rożnego rodzaju programy ukazujące defekty tego co biorą młodzi ludzie chcący spróbować zaimponować.CO do agresji i przemocy którą jest nam wszystkim, tak bliska to można zadać pytanie czy tak popularne teraz bezstresowe wychowanie może jakoś pomoc?
Młodzi ludzie coraz czesciej siegaja po narkotyki alkohol papierosy nie bez powodu,nie dawajmy im powodow do ucieczki przed probemami w uzywki.