Potrzebne mi są życzenia na święta, coś z nimi było, że na poczatku było: bardzo się na Tobie zawiodłam.... jak mogleś mi nie powiedzieć, że święty mikołaj nie istnieje..
kto je znajdzie proszę o wklejenie linku lub tych życzeń do odpowiedzi. dam naj dla tego kto był pierwszy , lub, jeżeli tamte będą błędne to dla osoby, która dała poprawny tekst.Wesołyyyych !.

2

Odpowiedzi

2009-12-24T16:08:43+01:00
Może to:..........
Przepraszam Cię, że tak przez smsa, ale tak jakoś wyszło. Inaczej nie potrafię... Chcę Ci to powiedzieć, bo dłużej nie ma sensu takie oszukiwanie. Lepiej jak to się stanie teraz niż później, im dłużej będzie się to ciągnęło, tym gorzej dla Ciebie. Nie potrafię Cię dłużej zwodzić w końcu jesteśmy dorośli i na pewno kiedyś zrozumiesz... Wiem, będzie Ci ciężko ale i mi nie jest łatwo. Proszę, bo ktoś Ci to musi w końcu powiedzieć: - święty mikołaj nie istnieje!

1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-24T21:52:00+01:00
Właśnie się czegoś dowiedziałam. Wiesz na jaką idiotkę wyszłam przez Ciebie? Nie wiedziałam, że taka jesteś. Myślałam, że można Ci zaufać, wszystko powiedzieć. Wiesz jak to boli? Nie chcę Cię widzieć i nie pisz do mnie. Co Ty myślisz, że kim Ty jesteś? Bardzo mnie rozczarowałaś. Mogłaś od razu napisać, że Święty Mikołaj nie istnieje. xD he he ;-P wyślij to do 6 najfajniejszych osób i zrób im kawał ;-P
2 3 2