Odpowiedzi

2009-12-25T16:32:26+01:00
Coraz więcej prostytutek to dzieci z tzw. dobrych domów. W przeciwieństwie do dorosłych dzieci mam tu na myśli nastolatki czują się niedowartościowane i "zbierają" pieniądze na kosmetyki,ciuchy itp. Czasami chcą przeżyć ten swój pierwszy raz chcą zobaczyć jak to jest kochać się ze starszymi od siebie mężczyznami. Bywają też takie dziewczęta lub chłopcy też którzy byli wykorzystywani we wcześniejszych latach np.przez rodzica,wujka czy kuzyna i nie mają już do siebie szacunku robią to co wydaje im się słuszne. Innym razem bywają też takie dzieci w których domach nie starcza na jedzenie i poprostu szybko chcą zarobić. Zdarzają się też przypadki szczególnie u dziewcząt,że ich koleżanki ładnie się ubierają a one nie maja na to pieniędzy i prostytuują się. Podałam kilka przypadków, myślę,że to się przyda.
1 1 1
2009-12-25T19:25:42+01:00
Wiele dzieci w wieku końca szkoły podstawowej oraz gimnazjalnej zaczyna sie prostytułować dotyczy to również szkół ponad gimnazjalnych. Problem ten z roku na rok coraz bardzoej dotyczy naszeg kraju. Dzieci i młodzież oddają się bezmyślnie za pieniądze, jak również za markowe ciuchy czy kosmetyki. Problem jest coraz bardziej drastyczny gdyż coraz młodsze "dzieci" zaczynają brać z tego przykład. W większości galeri możemy natknąć sie na tzw. galerianki czy na ulichach na inne dziewczyny oddające bezmyślnie swoje ciało. Jak do tej pory nikt zbytniio nie przejoł sie takim zachowaniem i nie interesuje sie tym. Jednak ten problem musimy jak najszybciej zwalczy.ć by nasz kraj nie został nazwany przewz inne " krajem prostytujących sie dzieci i młodzieży"
2 3 2
2009-12-25T19:35:41+01:00
Dziewczyny czują się niedowartościowane,starają się przez to uzbierac pieniadze na cos fajnego.W większości galeri możemy natknąć sie na tzw. galerianki czy na ulichach na inne dziewczyny oddające bezmyślnie swoje ciało.Mogą też chcieć zobaczyć jak to jest przeżyćswój pieprwszy raz . Większość przypadków to młodzież z 'normalnych' domow. moze sie przyda ;p
10 4 10