Przedstaw jedną osobę z twojej rodziny.Podaj jej:
imię i stopień pokrewieństwa, wiek i wygląd, zainteresowani (2informacje), ceche charakteru i twoja opinię o niej..Tylko jak byś mogł to po polsku przetłumaczenie.Prosze pomóżcie!!
Z góry dziękuje;**

2

Odpowiedzi

2009-12-25T20:55:06+01:00
Mein Cousin hießt Karol.Er ist fünfzehn. Er ist groß und shlank. Karol ist lustig und fleißig. Sien Hobby ist Computerspiellen und Music. Er surft in Internet gern. Ich finde Karol cool !

Mój kuzyn nazywa się Karol. Ma 15 lat. Jest szczupły i wysoki. KArol jest uśmiechnięty i pilny. Jego hobby to granie na komputerze i muzyka. On bardzo chętnie surfuje po Internecie. Myślę, że Karol jest super !
3 3 3
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-25T21:00:24+01:00
Jest to mój starszy brat Krzysztof. Ma on 31 lat. Jeszcze nie ma żony, ale dziewczynę o imieniu Kasia. Jest średniego wzrostu i dobrze umięśniony. Jak na swój wiek wygląda całkiem młodo. Swój wolny czas spędza bardzo aktywnie. Często chodzi na siłownię i dużo biega. Lubi grać na konsoli w różne gry video. Jest on zabawny, uparty i miły. Mam jeszcze brata bliźniaka, ale zdecydowanie wolę starszego brata. Często chodzimy razem na spacery i wyjeżdżamy na wycieczki. Myślę, że jest to najlepszy brat pod Słońcem.


Das ist mein älterer Bruder, Krzysztof. Es ist 31 Jahre. Doch es gibt keine Frau, sondern ein Mädchen namens Kate. Es ist von mittlerer Größe und gut bemuskelt. Was seine Alter, sieht ziemlich jung. In ihrer Freizeit sehr aktiv. Oft kommt es zu einem Fitness-Studio und eine Menge läuft. Er liebt es, über die in verschiedenen Videospiele-Konsole zu spielen. Es ist lustig, stur, und freundlich. Ich habe einen Zwillingsbruder, aber es wird definitiv älteren Bruder. Oft gehen wir zusammen spazieren und wir lassen für die Reisen. Ich denke, das ist die beste Bruder in der Sonne.

myślę, że będzie naj??
2 3 2