Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-26T20:43:53+01:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).
At the weekend I do everything what I want to do. On Saturday morning I clean house. Then I usually help my mom do dinner. When I finish, my friends call to me and ask what I do on the evening. Of course I go with them outside. I think that Saturday is a day when we can go crazy and have a fun. I back to home when is almoust Sunday. When I get up I go to church. After mass I do my homework and lern for school. I don't go anywhere. I watch TV and spend my time with family. I go to sleep at 11 p.m.

tłumaczenie na polski ;)
W weekend robię wszystko to co chcę robić. W sobotę rano sprzątam dom/ mieszkanie. Po tym zazwyczaj pomagam mamie robić obiad. Kiedy skończę, moi przyjaciele dzwonią do mnie i pytają co robię wieczorem. Oczywiście wychodzę z nimi. Myślę, że Sobota jest dniem kiedy możemy zaszaleć i dobrze się bawić. Wracam do domu kiedy jest prawie Niedziela. Kiedy wstaję idę do kościoła. Po mszy odrabiam lekcje i uczę się do szkoły. Nie wychodzę nigdzie. Oglądam telewizję i spędzam czas z rodziną. Idę spać o 23.

mam nadzieję, że może być ;)
ps: tłumaczę sama! [zawsze] a nie tak jak poprzednicy;/...