Odpowiedzi

2009-12-27T18:35:20+01:00
Gimnazjum nr.1 w Częstochowie to dobra szkoła . Jest pracownia komputerowa , miła i wspaniała kadra pedagogiczna , sklepik i dużo dodatkowych zajęć dla uczniów . Od stycznia 2010 nasza szkoła bierze udział w programie fundowanym przez UE , który wyrównuje szanse każdego ucznia . Są klasy o profilu ogólnym , językowym i sportowym . Więc zapraszamy do szkoły by dowiedzieć się więcej i zapisać swoje pociechy na rok 2010/2011
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-27T18:44:45+01:00
Moje gimnazjum miejskie w (podaj miejscowośc) jest jedyne i niepowtarzalne. Uczęszcza do niego ok 500 uczniów. Sale lekcyjne wyposażone są w projektory i mnóstwo innych pomocy dydaktycznych. Do dyspozycji uczniów są dwie pełnowymiarowe sale gimnastyczne i jedna mała, trzy nowoczesne sale informatyczne, biblioteka a także sala teatralna i audiowizualna. Posiadamy bogaty program zajec pozalekcyjnych: sekcja sportowa: siatkówka, koszykówka, szachy i pływanie, kołka naukowe: biologiczne, matematyczne, chemiczne i fizyczne. Ponadto uczniowie mogą wchodzic w skład szkolnej gazetki gienio i samorządu uczniowskiego. Mamy sporo osiągnięc w konkursach naukowych i zawodach sportowych. Oferujemy darmowe obiady. Nauka jest całkowicie bezpłatna. Szkoła była remontowana dwa lata temu.
Jesli szukasz dla swojego dziecka odpowiedniego miejsca do nauki nasza szkoła to miejsce właśnie dla ciebie. Przyjdź i zapisz swojego syna/córkę.
kontakt:
ul. (podaj adres)
tel. (podaj telefon

serdecznie zapraszamy

nie zwal całkowicie teo, pozmieniaj nazwy kółek itp. tak żeby wszystko zgadzało się z twoją szkołą
8 4 8