Odpowiedzi

2009-12-29T09:52:27+01:00
Różnice między kobietami a mężczyznami na pierwszy rzut oka są bardzo widoczne,chociażby biorąc pod uwagę wygląd.
Mężczyźni w większości są masywniejsi od kobiet,mają więcej siły.Głos mężczyzn ulega mutacji,kiedy są jeszcze dzicmi,następuje to od dziesiątego,do piętnastego roku życia w zależności jak szybko się rozwijają.
Dziewczęta są drobne z budowy,najczęściej również z mniejszą ilością sił,oczywiście są też wyjątki.Dziewczynki rozwijają się szybciej od chłopców.Mówi się nawet o chłopcach,że są zacofani,ale to się wyrównuje w okolicy lat dwudziestu.
Dawniej cechą różniącą mężczyzn i kobiety był wzrost.Mężczyźni dawniej byli o wiele wyżsi od kobiet,teraz uległo to jednak zmianie i obie płcie rosną mniej więcej na równi.
Różnice psychiczne nie są widoczne,ale mimo to są.Kobiety z problemami psychicznymi najczęściej płaczą i krzyczą,natomiast mężczyźni cokolwiek by to nie było duszą w środku i nie mówią o niczym nikomu.Kobiety bardzo ciężko znoszą porażki i upokorzenia,tak samo jak mężczyźni,ale każde z nich inaczej reaguje.
Różnic jest między obiema płciami wiele,chociażby biorąc pod uwagę owłosienie,u mężczyzn jest ono na twarzy,plecach,klatce piersiowej,na brzuchu,a oprócz tego na nogach,rękach.Kobiety oczywiście też są owłosione tu i ówdzie,taka jest natura człowieka,ale tylko w przypadku brunetek mogą występowac wąsy,bądź owłosienie nad pośladkami czy powyżej okolic intymnych.