Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-28T21:59:51+01:00
Cześć Hubert! (Twoja miejscowość)28.12.2009r.

----> Piszę ten list, gdyż chciałbym go przeczytać, gdy będę już dorosły i przypomnieć sobie niektóre rzeczy, które teraz są dla mnie ważne.
----> Pierwszą rzeczą,którą chciałbym zapisać do listy moich ważnych rzeczy jest moja rodzina. Zawsze wspiera mnie w trudnych momentach i mogę liczyć na pomoc ze strony jej członków. Ważni są dla mnie też przyjaciele. Bez nich moje życie byłoby bardzo nudne i pospolite. Oni zawsze potrafią rozbawić mnie do łez, a w czasie smutku mam w nich oparcie. Bardzo ważna jest dla mnie także nauka. Wiem, że dzięki wykształceniu mogę zapewnić sobie dobrą przyszłość, znaleźć pracę i utrzymać rodzinę.
----> Wiem, że te rzeczy będą się kiedyś wydawać błachostką, ale teraz są dla mnie ogromnie ważne. Bo kiedy jesteśmy młodzi są dla nas ważniejsze inne rzeczy niż kiedy jesteśmy starsi.
Pozdrawiam Cię serdecznie

Ja czyli Hubert

(----> oznaczają akapity) Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam i liczę na najlepszą. :))
12 4 12
2009-12-28T22:08:02+01:00
28.12.09 np. Gdańsk
Droga "DOROSŁA" Olu!
Kiedy byłaś nastolatką liczyły się sporty takie jak: taniec i siatkówka. Taniec był dla ciebie całym życiem. Treningi, zawdy przez to czasami nie szło ci w nauce, ale nauka ci nie szła także przez lenistwo.
Miałaś swój własny styl bycia i ubierania, z tego powodu nie wszyscy Cię akceptowali, ale z chłopakami nie miałaś problemów.
Rodzice pomagali Ci w problemach, lecz nie wszystko im mówiłaś.
Późniejsze lata toczyły się tak samo.
Mam nadzieję, że obecny rok się zmienił.....
5 3 5