Odpowiedzi

2009-12-28T14:23:57+01:00
No to może opisz przygotowania do świąt
albo jak można zmyslac to że na wigilię przyszedł nie zapowiedziany gość
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-28T14:28:49+01:00
Świąteczna Opowieść
Opowiem wam o pewnym zdarzeniu, które miało miejsce w poprzednie Święta. Więc stało się to w nocy, gdy mały Karolek obudził się w środku nocy. Próbował zasnąć, ale nie udało mu się, ponieważ był bardzo podekscytowany prezentami, które miał mu przywieść Święty Mikołaj.
Wstał podszedł do okna w swoim pokoju i zaczął rozglądać się po niebie, i wy-patrywał Mikołaja. Gdy już stracił nadzieje ujrzał na niebie jasny, przemieszczający się punkcik, który leciał wprost do jego domu. Karolek wytężył wzrok i nagle oniemiał i zaczął przecierać oczy. Nie wierzył, że zbliża się do niego Mikołaj w swoich saniach z orszakiem reniferów. Nie chciał by uciekł więc jak mógł najciszej położył się w swoim łóżku. Słyszał jak ląduje i przeciska się przez komin. Tak był szczęśliwy, że z nadmiaru zdarzeń pogrążył się w śnie. Na drugi dzień jako pierwszy obudził się i zaczął biegnąć do pokoju siostry by jej opowiedzieć to co widział. Niestety siostra była starsza i nie uwierzyła mu. Nie przejął się tym tylko czym prędzej chciał obudzić rodziców. Oni natomiast zostawili to bez odpowiedzi i poszli do kuchni by zrobić śniadanie. Na śniadanie były naleśniki które szybko zniknęły z talerzy. Po śniadaniu zaczęli rozpakowywać prezenty. Mama dostała modne ubrania i perfumy, Tata buty, ubrania, szampon i maszynkę do golenia, Siostra plakat, pieniądze, telefon i naszyjnik, a Karolek dostał lego, pieniądze, zdalnie sterowany samochód i grę planszową.
Była tam jeszcze kartka na której było napisanie ,, Wiedziałem, że wczoraj mnie widziałeś ale nie jestem zły tylko życzę Ci wszystkiego najlepszego”. Pokazał to reszcie rodziny, a oni przyznali mu rację i jeszcze przez długi czas przyglądali się temu podarunkowi.

Napisał Bartosz Żbikowski
1 1 1