Odpowiedzi

2009-12-28T20:33:38+01:00
Hej werter . !

<data>
Slyszalam , ze chcesz popelnic samobojstwo mam nadzieje ,ze tego nie zrobisz. Ostanio ludzie o tobie duzo milych rzeczy mowili np.OH ten werter jest taki mily,spokojny i zawsze pomaga ludziom .Moja rodzina i ja oczywiscie chielismy rzebys znami wybral sie do ameryki i twoi rodzice tez by mogli pojechac.Pamietaj zawsze bedziemy przyjaciolmi .
Mam nadziej , ze przeczytasz ten list i mi odpiszesz .


Twoja przyjaciolka < imie>

Mam nadzieje ze pomoglam moga byc bledy Sorr . !
pierwsza bylam mam nadzieje ze naj ; pp


Powodzenia . !
12 1 12
2009-12-28T20:44:05+01:00
(data i miejsce)
Drogi Werterze!
Myślę , że samobójstwo nie jest dobrym wyjściem z jakiejkolwiek sytuacji. Na pewno otacza Cię wiele osób, którym na tobie zależy.
Życie nie zawsze toczy się po naszej woli. Nie wolno nam się jednak poddawać. Są chwile, gdy cos nas poniesie , musimy jednak być konsekwentni. Są osoby, które będą tęskniły za wspólnie spędzonymi z tobą chwilami. Teraz może w głowie masz różne myśli, lecz nie można dać się ponieść emocjom. Czas płynie dalej, a wydarzenia i nasze uczucia się zmieniają. Nie jesteś sam. Jest wiele osób, które pragną odejścia z tego świata i znalezienia się u bramy niebios. Ci, którzy się poddawają są głupcami, bo nie doceniają tego co tutaj mają.
Pamiętaj nie poddawaj się!
(podpis)
3 4 3
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-28T22:05:18+01:00
Drogi Werterze!
Wiem, ze jest Ci bardzo ciężko pogodzic się z myślą, że ukochana wybrała innego, ale myśli samobójcze to nie jest wyjście z problemu. Jesteś wartościowym człowiekiem, dla którego uczucie jest najważniejsze, a szczere uczucie jakim obdarzyłeś Lottę jest godne podziwu. Lotta była dla Ciebie wyzwaniem, jednak nie udało Ci się jej zdobyc. Przekonałeś się sam, że owładnęła ona Twoje myśli i sny i zabiera chęc do życia. Powinieneś o niej zapomniec, bo ona zabija w Tobie to co piękne. Czasami trzeba pogodzic się z myślą, że traci się kogoś bliskiego na zawsze. Ale życie toczy się dalej, trzeba być silnym, podnieśc się i kroczyc swoja ścieżką życiową dalej. Jest takie powiedzenie: „co cię nie zabije, to cię wzmocni”, wierz mi, jeśli teraz ruszysz dalej przed siebie, łatwiej będzie ci stawic czoła problemom w przyszłości.
Wydaje Ci się, że pozostałeś sam, ale mylisz się. Masz wokół siebie przyjaciół, którzy dobrze Ci życzą. Pomyśl, co oni będą przeżywac, gdy Tobie coś się stanie. Twoje działanie ukoi tylko Twój ból, ale jak lawina spowoduje ból innych.
Jest tyle pięknych rzeczy na świecie dla których warto życ. Jest poezja, pieśni i podania ludowe, w których się rozczytujesz. Wokół Ciebie jest piękny kolorowy świat, zielone łono natury. Masz wspaniały dar patrzenia na otaczający Cię świat okiem malarza, dzięki wyobraźni widzisz wielobarwnośc natury i urok. Wykorzystaj to. Zacznij malowac, to pozwoli Ci zając myśli.
Wokół Ciebie jest mnóstwo dzieci, które cieszą się życiem i zabawą. Weź z nich przykład, raduj się każdą drobinką szczęścia i życia. Czas leczy rany i twoje rany wygoją się. Miej nadzieję i żyj, bo warto, choćby dlatego, aby dowiedziec się co los Ci przyniesie.
Zawsze Tobie życzliwa
10 5 10