Odpowiedzi

2009-12-28T21:27:04+01:00
Droga Kasiu!
Serdecznie zapraszam Cię na wyjazd ze mną i z moimi rodzicami na wakacje do Grecji. Grecja jest pięknym, gorącym krajem, w którym jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzania. Będziesz na pewno bezpieczna, gdyż będziemy pod opieką moich rodziców. Koszt wycieczki jest niewielki, gdyż będziemy mieszkać za darmo w domu mojego wujka. Wyżywienie zapewnią moi rodzice, a my będziemy mogły razem poleniuchować, opalając się na jednej z wielu słonecznych plaż w tym przepięknym kraju. Zapytaj rodziców o ich zdanie na ten temat i poproś, by porozmawiali z moimi.
Mam nadzieje, że będziesz mogła ze mną pojechać. Czekam na odpowiedź.
Twoja Gosia
2009-12-28T21:29:15+01:00
Droga Aniu!
Jak wiesz byłam w te wakacje, w Rzymie. Nie zapomnę tej wycieczki do końca życia, ponieważ pozostało tam wiele zabytków z czasów starożytnych, które zwiedziłam. Polecam Ci ten wyjazd także dlatego, ponieważ są tam bardzo mili ludzie i dobre jedzenie.
Plaże są tam niebiańskie. Morze czyste jak łza, a klimat wspaniały.
Pozdrawiam Ola
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-28T21:35:03+01:00
Kraków, 28.12.09 r. /21:20

Witaj Karolinko!

Bardzo proszę Cię Karolinko, abyś razem ze mną pojechała do Rzymu. Na pewno będziemy cudownie się bawić.


Pamiętasz jak Pani od historii opowiadała nam jak jest fajnie w Rzymie. Przypomnij sobie. To na pewno pomoże Ci potem orientować się w różnych miejscach. Słyszałam też plotki od nieznajomych jak tam jest. Mówili same pozytywne rzeczy na temat tamtego miejsca. Mój kuzyn był tam i opowiadał mi nie dawno jak fajnie się bawi tam z kolegami, aż się zazdrosna zrobiłam.

Mam nadzieje, że pojedziesz. I że razem ze mną będziesz dobrze się bawić.

Julia

PS. Nie zapomnij wcześniej się ze mną skontaktować.Miejscowość, datę, godzinę, imiona, itp. możesz sobie zmienić, to tylko przykładowo podałam.