Odpowiedzi

2009-12-29T11:47:33+01:00
Kowalski- usłyszałem swoje nazwisko z ust nauczyciela. Ogarnął mnie niepokój że zaraz będe musiał iść do odpowiedzi. Bardzo się bałem i nie umiałem się skupić. Lecz okazało się że nauczyciel chciał powiedzieć Kowalski ma na koniec 5 z polskiegoNie wiem czy o to chodziło ale jeżeli tak to dobrze a jeżeli nie to napisz mi w wiadomości to poprawię :)
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-29T11:51:30+01:00
- Kowalski! - usłyszałem swoje nazwisko od nauczyciela.
Skurczyłem się w sobie. Właśnie trwała historia - godzina lekcyjna której żywo nienawidziłem. Byłem typowym umysłem matematycznym i nużyło mnie zapamiętywanie dat bitew i imion królów. Z rezygnacją powlokłem się w stronę nauczycielskiego biurka.
- Bitwa pod Salaminą? - spytała nauczycielka. Nie miałem ani ochoty, ani siły spojrzeć jej w oczy i przyglądałem się widokowi za oknem, gdzie chłopcy ze starszych klas grali w piłkę. Jak bardzo chciałem być teraz z nimi!
Milczałem.
- Co wiesz o uzbrojeniu hoplity? - zadała kolejne pytanie pani Klawińska.
Nie miałem zielonego pojęcia, kim był hoplita i czy w ogóle nosił zbroję. W tym samym momencie kiedy, ratując skórę, zacząłem coś dukać, zadzwonił dzwonek. Nie czekając na pozwolenie nauczycielki wybiegłem z sali. Nie ma to jak radość i ulga!
2 4 2