Odpowiedzi

2009-12-29T13:01:55+01:00
Dla mnie największą wartością w życiu jest miłość. bez niej człowiek byłby niczym. Każdy musi kogoś kochać, gdyż bez tego życie nie miałoby sensu. Ludzie czasem dążą do czegoś bez celu. Dla niektórych najważniejsza jest kariera. Nie popieram tego w całości. Kariera być może jest ważna, jednak nie najważniejsza. Każdy ma w życiu swoje 5 minut, ale to przemija. Ludzie czasem przeżywają zawody miłosne. Według mnie nie powinien to być powód do załamania lecz motywacja.
Ważną rolę w życiu każdego człowieka odgrywa również przyjaźń. Człowiek powinien mieć przyjaciela,któremu może się zwierzyć, kogoś komu mógłby wyrzucić swoje lęki, bóle i obawy. Ludzie nieposiadający przyjaciół duszą wszystko w sobie, dochodzi wtedy do ciężkich problemów z samym sobą. niezwykłymi przyjacielami potrafią nawet być zwierzęta, jeśli ktoś nie potrafi nawiązać kontaktu z drugim człowiekiem może powinien powinien poszukać pokrewnej duszy wśród czworonogów.?
Niezwykle ważnym celem w życiu jest założenie rodziny, odnalezienie swojego miejsca na ziemi. Praca czasem jest ucieczką od zmartwień i kłopotów nie powinniśmy, jednak popadać w pracoholizm. Człowiek bez pracy jest na samym dole piramidy społecznej, wpada w nałogi. Pamiętajmy pieniądze nie są w życiu najważniejsze i szczęścia nie dają.


Może ta rozprawka nie jest idealna ale mam nadzieje że jakoś pomogłam :))
Mogą sie przydarzyć błędy
:))
81 1 81