Odpowiedzi

2009-12-29T13:07:45+01:00
Karnawałowa impreza- dużo tańcy i hucznych zabaw, dużo śpiewanie karaoke, jedzenia a przede wszystkim spotkanie z przyjaciółmi i całkowita zabawa do szaleństwa.
2009-12-29T13:11:39+01:00
Moja najbardziej szalona karnawałowa impreza była na Ibizie.Uwielbiam tam spedzać karnawał.Jest to najodpowiedniejsze miejse gdzie mogłabym buc w ten wyjątkowa noc.Była tam naprawde super całą noc bawiłam sie tam na plaży.Były super wyszczałowe napoje i pyszne ,reginalne jedzenie.wSZYSCY SPIEWALI Z dJ i bawili sie na całego,o godzinie 12 było wyszczałowo,całe niebo było kolorowe od sztucznych ogni ,a my wszysce wskoczyliśmy do cipepłego morza by resztę wieczoru przetańczyć w wodzie .
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-29T13:15:17+01:00
Poszlismy ze znajomymi na rynek zeby poogladac jak spiewaja. nagle zaprosil mnie jakis chlopak do tanca zaczelismy tanczyc na stoliku \ktory znajdowal sie na scenie pol polski patrzylo na nas. na scene wjechal jakis chlopak na super motorze i porwal mnie ze stolika i moj partner zaczal biec za nami lecz nas nie dogonil gdyz jechalismy z byt szybko wszystkie dziewczyny z rynku zaczely piszczec i bic brawo moi znajomi oslupieli. w koncu chlopak ktory mnie porwal zatrzymal sie i pocalowal mnie namietnie i zapytal czy chce wracac ja mu odpowiedzialam ze tak i wrucilismy na rynek gdzie wszyscy ludzie goraca nam klaskali wysadzil mnie na scenie i jeszcze raz pocalowal nagle wszystcy zaczeli krzyczec gorzko gorzko... bylam bardzo radosna potem chlopak zapytal mnie czy wyjde za niego ja sie zgodzilam. prezydent miasta ufundowal nam nagrode jaka byl samochod. do dzis chlopak ktory zlamal moje serce wtedy jest moim mezem a samochodem wozimy nasze dzieci. jestem najszczesliwsza kobieta na swiecie