Napiszcie mi co mam narysować na rysunkach. Rysunków ma być 6 z poniższego tekstu. Jak możecie to opiszcie np. 1 rysunek - opisac ze narysować wodę obok człowieka który ma być filipa itp. dam najlepsza odpowiedz :)


Urzędnik zaś wracał, czytając w swoim wozie proroka Izajasza . ,,Podejdź i przyłącz się do tego wozu''-powiedział Duch do Filipa. Gdy Filip podbiegł, usłyszał, że urzędnik czyta proroka Izajasza : ,,Czy rozumiesz co czytasz?''-zapytał Filip urzędnika. A tamten odpowiedział : ,,Jakżeż mogę rozumieć , jeśli mi nikt nie wyjaśni?'' I zaprosił Filipa, aby wsiadł do wozu i spoczął przy nim . A czytał ten urywek Pisma: Prowadzą Go jak owcę na rzeź, i jak baranek, który milczy, gdy go strzygą, tak On nie otwiera ust swoich. ,,Proszę cię,o kim to Prorok mówi, o sobie, czy o kimś innym?''- zapytał Filipa urzędnik(dworzanin).A Filip wychodząc z Tego tekstu Pisma opowiedział mu Dobrą Nowinę o Jezusie . W czasie podróży przybyli nad jakąś wodę: ,,Oto woda - powiedział dworzanin - cóż przeszkadza, abym został ochrzczony?'' Odpowiedział Filip: ,,Można , jeśli wierzysz z całego serca''. Odparł mu urzędnik:,, Wierzę, że Jezus Chrystus jest Synem Bożym''. I kazał zatrzymać wóz, i obaj , Filip i dworzanin, zeszli do wody. I Filip ochrzcił Dworzanina.

Jeśli ktoś woli to może zajrzeć do Pisma (Dz 8, 28-38)

Proszę o opisanie sześciu obrazków z tego tekstu (jak mogę to najłatwiej narysować?)

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-12-29T22:18:37+01:00
1.Mozna narysowac urzędnika jadącego wozem drogą np.polną,ktury przejezdza kolo Filipa.
2.Drugi jak już razem jadą wozem
3.Księge Izaaka
4.Tu mozna narysowac jak juz stoją przy wodzie
5.Nastepny obraz jak juz stoją w wodzie
6.Ten obraz namalowała bym jak już Filip ochrzcił Dworzanina
1 1 1
2009-12-29T22:45:25+01:00
1 narysuj urzędnika jadącego wozem drogą który przejeżdża kolo Filipa
2.Jak są razem w wozie
3.Narysuj jak czyta
4.Tu narysuj jak wóz podjeżdża do wody
5Jak chrzci
6 a w ostatnim ładny napis koniec lub THE END jak wolisz
1 1 1
2009-12-30T00:19:00+01:00
1.na pierwszym narysuj czytającego urzędnika w wozie;2. na drugim narysuj ducha (tak jak go sobie wyobrazisz, np. jak jasną poświatę)rozmawiającego z Filipem 3.na trzecim narysowałabym Filipa w wozie razem z urzęnikiem podczas rozmowy 4.czwarty byłby podobny, tylko przez okno w wozie widać byłoby wodę 5.teraz narysuj Filipa z dworzaninem gy stoją blisko tej właśnie wody; 6.na ostanim narysuj stojących po kolana w tej wodzie i Filipa opolewającego wodą dworzanina;
1 1 1