Odpowiedzi

2009-09-15T22:07:54+02:00
- Czym się interesujesz?
- Moje hobby to konie. Mam własnego konia w stadninie.
- Jak się nazywa?
- Ma na imię Puzon. A Ciebie co interesuje?
- Bardzo lubię muzykę. W wolnych chwilach chętnie gram na gitarze i śpiewam.
- A jakie piosenki lubisz najbardziej?
- Poezję śpiewaną, np. Stachurę.
2009-09-15T22:17:16+02:00
- Cześć Olga!
- O witaj, jejku kiedy my się ostatnio widziałyśmy?
- No to już prawie rok, wiesz po tym jak zaczęłam zajmować się modelingiem, praktycznie na nic nie mam czasu. Te wyjazdy, sesje zdjęciowe rozumiesz...
- Och jak ja Ci tego wszystkiego zazdroszczę, zwiedziłaś już pewnie cały świat, nie to co ja całymi dniami siedzę na rynku i maluje portrety, za które dostaje grosze.
- Prawdę mówiąc męczą mnie już te podróże, tak to prawda wiele już widziałam poznałam mnóstwo ciekawych ludzi, projektantów, modelki światowej sławy, ale to strasznie męczące.
- Ile ja bym dała za to wszystko...
- Nie mów tak, po kilku miesiącach miałabyś wszystkiego dosyć, marzyłabyś żeby wrócić do domu i położyć się na swoim łóżku.
- Może i tak... ale teraz wiesz wszędzie trudno dostać pracę, ja w prawdzie kocham malarstwo i łudzę się, że kiedyś zasłynę, ale to lata pracy przede mną.
- Oj tak tak, na pewno zasłyniesz bo jesteś w tym świetna, nie ukrywam ja też kocham modeling, chodzenie po wybiegach i strojenie się w najnowsze ciuchy, mogę nawet powiedzieć, że od dziecka mnie to kręciło.
- Pamiętam jak biegałaś w długiej, czerwonej spódnicy po chodniku, udając, że jesteś modelką.
- Ha! Stare dobre czasy...
- Nie znowuż takie stare, no ja muszę wracać do swoich zajęć, tobie życzę wymarzonego wypoczynku i zaglądaj tu do mnie czasem.
- Tak.. Oczywiście na pewno jeszcze Cię odwiedzę, może wpadnę na Twoją światową wystawę. Do zobaczenia.
- Ha ha! Oby... No do zobaczenia!