Odpowiedzi

2009-12-30T01:05:21+01:00
Zawędruję do wszystkich tych , którzy "bawią się" miłością . Powiem im , by spojrzeli normalnie na świat który ich otacza , na ludzi którzy ich kochają . Na tych ludzi , na których oni nie zwracają uwagi a grają główną rolę w ich życiu . By przestali bawić się miłością innych i spojrzeli normalnie na świat . Znaleźli prawdziwą miłość , nie bawili się uczuciami innych ludzi , ponieważ później mogą mieć to samo . Za parę lat ktoś zabawi się ich uczuciami tak , że będą żałować swojego postępowania . Wtedy zrozumieją prawdziwe znaczenie słowa MIŁOŚĆ .

Zawędruję także przyjaciół dzieci , które nie mają w nich oparcia . Niech spojrzą na swoich rówieśników i podali dłoń wtedy , gdy ci upadną . By nie myśleli tylko o sobie i o swoich problemach . By pomyśleli sobie o tym , czy ktoś z ich otoczenia nie ma podobnych problemów . Razem byłoby im łatwiej przez to przebrnąć .

Mam także chęć zawędrowania do ludzi , którzy nie wierzą w szczęście , miłość i dobro . Którzy chodzą ciągle smutni i przygnębieni , pewni tego , że już się nie podniosą z dołka . By nie zamartwiali się ciągle tym , co ich czeka . Powiem im , że czeka ich szczęście , lecz tylko wtedy , gdy spojrzą na świat przez "różowe okulary" . Gdy będą dostrzegać piękno i szczęście we wszystkim co ich otacza . By zobaczyli co pięknego jest zawsze wokół nich i oni nie mogą tego dostrzec .
1 4 1