Napisz opowiadanie może być zwiazane z komunia,pierwszym dniem w szkole,
z kupieniem psa itp... / musis sie zaczynac tak jak te zdanie pod spodem,musi miec poczatek rozwiniecie i zakaczenie ma mec przynajmniej z 20 zdan ale ladnych

Nigdy nie zapomnę tego dnia ....................

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-30T09:22:59+01:00
Nigdy nie zapomnę tego dnia, był to mój pierwszy dzień w szkole.
Rozpoczą się tak samo jak zwykły dzień. Z samego rana wstałem i umyłem się. Zjadłem śniadanie, umyłem zęby i ubrałem się odświętnie w strój galowy. Pełen niepokoju wyszedłem z mamą z domu. Jadąc metrem do szkoły myślałem jak tam będzie, najbardziej niepokojiła mnie myśl, że nowi koledzy mnie nie polubią. Przekraczając próg szkoły poczułem się jak w innym świecie, wszystko tu było takie duże i wysokie. Wchodząc do klasy zobaczyłem wielu tak samo przestraszonych chłopców i dziewczyn. Usiadłem w ławce z jednym chłopcem, przedstawiłem mu się i tak rozpoczęła się nasza przyjażń.
Był to dla mnie bardzo ważny dzień, gdyż zdobyłem sobie prawdziwego przyjaciela.
  • Użytkownik Zadane
2009-12-30T09:28:31+01:00
Nigdy nie zapomnę tego dnia kiedy rodzice pod choinkę kupili mi małego szczeniaczka .Jak miał mieć na imię zastanawiałam się bardzo długo .
. Najpierw został nazwany Kundlem, potem, kochaną SOnią . Mam nadzieje że będzie tak jeszcze długo się nazywać ... Sąsiedzi wyrządzali jemu dużo krzywdy , a mimo to potrafił zaufać człowiekowi. Sonia jest bardzo mądrym pieskiem nie wybrzydza w jedzeniu , zje wszystko co jej damy . Najbardziej lubi bawić się piłeczką oraz kiedy wychodzimy na dwór. Wybiega sie wtedy za wszystkie czasy .Sonia uwielbia sie bawić z pieskiem sąsiadki.
Bardzo zadowolona jestem z prezentu jaki dostałam w tym roku , pieska nie zamieniłabym na nic innego .
2009-12-30T10:15:04+01:00
Nigdy nie zapomnę tego dnia.W którym miałam moją pierwszą Komunię.I jest też jeszcze taki dzień.Którego nigdy nie zapomnę.To był taki dzień.Dzień w którym pierwszy raz poszłam do szkoły, lub w którym kupiłam swojego pierwszego pieska.W szkole było bardzo dużo osób,i tylko jedną osobę znałam.Siedziała w ławce z jej koleżankami.Zaprosiła mnie żebym obok nich usiadła.Tak też zrobiłam.Na przerwie pani mnie zapoznała z Weroniką Rachubińską.I chociaż nie wiedziałam że będzie moją najlepszą przyjaciółką,jednak była.Zapoznała się z moim pierwszym pieskiem Pimpusiem. Który był cały oblany swoim blaskiem skóry.A te dnie są najszczęśliwsze w moim życiu.Ale jeszcze mam szczęśliwe dnie.I jest ich bardzo wiele.
2 1 2