Pile bardzo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pilne prosze
MUSZE OPISAC KSIAZKE PRZYRODNICZA MUSI TAM BYC AUTOR JAK SIE ONA NAZYWA I PROSZE JAKA TAKA FAJNA BO TO MUSI BYC TAKA NA POZIOMIE PODSTAWOWKI I NIE KROTKO TYLKO TAK DŁUZEJ JEZELI MOZNA . PROSZE O POMOC JEST TO MI BARDZO POTRZEBNE !!!

1

Odpowiedzi

2009-12-30T13:25:05+01:00
Nie wiem czy o to Ci chodzi,podaję Ci opis książki,która miom zdaniem jest ciekawa i zasługuje na przeczytanie.

Książka ta to Parki narodowe USA(zachód).Redadktorem prowadzącym jest Joanna Zaborowska,przygotowanie do druku wykonało Wydawnictwo Astra z Krakowa.
W książce tej opisane są Parki amerykańskiego zachodu,jest ich 26.
Bogate opisy krajobrazów,roślinności,świata zwierzęcego,jak również piękne kolorowe fotografie przyblizają nam wszystkie miejsca i najdalsze ich zakątki,zachęcając do zwiedzania.
Parki te to istny raj dla geologów,są niczym otwarta księga,która ukazuje ich powstawanie i przeobrażanie ,które miały miejsce na przestrzeni stuleci.
Zawarte są w niej również ważne informacje i rady dla podróznych,wszelkie przepisy,telefony ,opłaty oraz wiele innych przydatnych informacji.
Ksiązka ta jest z serii "Podróże marzeń",a nawet jeśli nie mamy możliwości odwiedzenia tych miejsc,to i tak warto czytac książki,które wzbogacają nasze słownictwo,naszą wyobraźnię.