Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-12-30T16:28:52+01:00
Adam Cisowski miał 17 lat i chodził do gimnazjum VII klasy. Ojciec był lekarzem, a matka zajmowała się domem. Mieszkał w Warszawie. Miał czworo rodzeństwa. Jego nauczycielem był profesor Paweł Gąsowski.Miał też rozmierzwioną fryzurę i brązowe, krótkie oczy . Na świat patrzył śmiałym, bystrym i przenikliwym spojrzeniem. Był on też bardzo silny i sprężysty.
Adam był obdarzony bardzo przenikliwym umysłem. Umiał łączyć kawałki wiadomości i łączyć je w jedną logiczną całość. Angażował się we wszystko. Pomagał jak tylko mógł, nawet narażając własne życie. Zawsze uparcie dążył do celu, nigdy nie poddawał się. Za każdym razem musiał wszystko dokładnie przemyśleć. Chłopak był zawsze uczciwy. Nigdy nikogo nie okłamał. Nie znosił również chamstwa i kłamstwa. Każdemu poświęcał czas i nigdy nie odmawiał z błahego powodu. Adam szanował każdą osobę. Nawet tych których nie lubił. Jednak szczególną sympatie wykazywał do Wandzi. Zawsze był wobec niej bardzo miły i subtelny. Podziwiał jej piękne fiołkowe oczy. Gdy coś uważał za niestosowne zawsze zwracał jej subtelnie uwagę.
Moim zdaniem Adam Cisowski był bardzo optymistyczną postacią. Był bohaterem bardzo barwnym i pełnym radości. Uważam, że był on jednym z najsympatyczniejszych postaci literackich. Podejrzewam ze każdy chciałby mieć takiego kolegę jak on .


1 5 1
2009-12-30T16:30:13+01:00
Adam Cisowski był 17 letnim synem lekarza. Oprócz niego w domu było jeszcze 4 innych dzieci. Był to nieforemny chłopak, nieco pękaty z rozmieszaną czupryną, prawdopodobnie był silny i spreżysty. Niewątpliwie był opanowanym, pomocnym, śmiesznym oraz ciekawskim kolegą. Od wszytskich odróżniała go zdolność bardzo logicznego myślenia.Chociaż był uważany za detektywa skrupulatnego i dokładnego, czasami był zbyt pewny siebie. Zawsze był uczciwy, a przynajmniej taki być próbował. Cechował sie dobrocią, odwagą i wrażliwością. Uwielbiał przygody, nigdy nie tracac przy nich nadzieji. Jego nauczyciel Gąsowski nadał mu przezwisko szatan dlatego ksiązka nosi tytuł "Szatan z siódmej klasy".
Nigdy nie unosił sie gniewem, choć czasem to co słyszał było bardzo irytujące. Wśród swoich kolegów cieszył sie wielkim autorytetem.
2 3 2