Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-12-31T13:58:30+01:00

AGD, pralki, okapy, zmywarki, kuchennka gazeowa elektr. , lodówki, lodówko-zamrażarki ,jednym słowem wszystko to co moze czlowiek posiadac, urządzenia gospodarstwa domowego
- lodówki, lodówko-zamrażarki do przechowywania żywności
-kuchennka gazeowa elektr.- przyrządzaniu potraw
-pralki-usówaniu brudu z ubran
2009-12-31T15:37:36+01:00
Np.Pralki,lodówki,kuchenki gazowe,zmywarki,odkurzacz,mikrofalówki

Funkcje;
Pralka-Czyszczenie brudnej odzieży
lodówka-Dzięki niej możemy przechowywać produkty spożywcze np.mleko
Odkurzacz-służy do czyszczenia np. podłóg

Szczęśliwego Nowego Roku!
2009-12-31T17:20:58+01:00
Nawet najprostsze modele wyposażone są w regulację temperatury, którą można zmieniać. Jednak wielu użytkowników przez całe lata nie korzysta z tej możliwości. Tymczasem, gdy wyjeżdżamy na wakacje, przez wiele dni nie będziemy otwierać lodówki i na czas naszej nieobecności możemy ustawić nieco wyższą temperaturę pracy. Tym samym ograniczymy pobór prądu urządzenia. Niektóre lodówki – np. BEKO CVA 34123 S – są wyposażone w tryb pracy wakacyjnej, w którym także zużywają mniej energii. Model ten jest także wyposażony w tryb szybkiego mrożenia i chłodzenia – bardzo przydatny, gdy chowamy do lodówki produkty po sporych zakupach. Lodówka ta posiada także wyświetlacz ułatwiający kontrolę nad wszystkimi funkcjami urządzenia, pokazujący także temperaturą w komorze chłodzącej i w zamrażarce. Wiele lodówek BEKO wyposażonych jest także w filtr pochłaniający niepożądane zapachy. Jednak, aby dobrze spełniał swoją rolę należy go wyjąć z lodówki i wystawić na działanie promieni słonecznych, by samoczynnie się zregenerował.

Pralka może więcej

Najczęściej korzystamy z kilku podstawowych programów takich jak: 40°C, 60°C, Wełna, czy Syntetyki. Tymczasem nowoczesne pralki oferują znacznie więcej możliwości. Ile z nas korzystało ostatnio z regulacji prędkości obrotów wirowania? A dzięki tej funkcji możemy sprawić, że ubrania będą bardziej lub mniej wygniecione, wyschną szybciej lub wolniej. Oczywiście, aby odkryć wszystkie możliwości pralki, niezbędne będzie przeczytanie instrukcji obsługi. Pralki BEKO są wyposażone w 12, a niektóre modele nawet w 20 programów. Jednym z nich jest Babycare – program łączący intensywne pranie w temperaturze 65°C z bardzo skutecznym płukaniem. Funkcję tę docenią rodzice małych dzieci, których ubranka wymagają dokładnego usunięcia detergentów. Przydatnym programem jest także Mix 40, który umożliwia pranie razem ubrań syntetycznych i bawełnianych. W wielu sytuacjach nieocenione okazują się programy prania ekspresowego. Pralka BEKO WDM 78120 może uprać 8 kg lekko zabrudzonych ubrań w zaledwie 39 minut. Większość pralek BEKO ma także program Mini 30, który pozwala odświeżyć 2 kg odzieży w 30 minut. Pralki BEKO są także wyposażone w blokadę, która uniemożliwia dziecku przestawienie parametrów prania. Warto odkryć tę funkcję, zanim nasze dziecko przestawi nam program np. z 40°C na 90°C. Poniżej wybraliśmy kilka ciekawych funkcji dostępnych w pralkach BEKO:

* Specjalny program do prania odzieży sportowej (WMD 65105, WMD 65100, WMD 65085, oraz WMD 65080)
* Program do prania kołder (WMD 78120)
* Program pupil do łatwiejszego usuwania sierści z ubrań (WMD 26126 PT oraz WMD 25106 PT)

Zmywarka do zadań specjalnych

Spora część użytkowników zmywarek nie lubi korzystać z dodatkowych uchwytów urządzenia uważając, że zabierają one miejsce w zmywarce. Urządzenia BEKO są wyposażone w rozwiązania umożliwiające optymalne wykorzystanie przestrzeni komory urządzenia. Oprócz uchwytów na sztućce, wybrane modele mają też uchwyty na butelki i tackę na dziecięcą zastawę. Zmywarki BEKO mogą się także pochwalić systemem Acrobat, który pozwala regulować wysokość górnego kosza nawet przy pełnym załadunku. W wielu rodzinach nie korzysta się z regulacji dozowania płynu nabłyszczającego. Tymczasem, gdy używamy wielofunkcyjnych tabletek do zmywania, warto zmniejszyć dozowanie nabłyszcza, aby na naczyniach nie pozostała piana. Wybrane modele BEKO (DFN 6837, DFN 6837 S, DSN 6837 X) wyposażone są w funkcję, która dostosowuje cykl do zmywania przy użyciu tabletki. Często niewykorzystywaną funkcją jest także możliwość opóźnienia startu pracy urządzenia. Jeśli włożymy naczynia do zmywarki o późnej porze, możemy zaprogramować ją tak, by zaczęła pracę dopiero za 9 godzin.

Ceny wybranych urządzeń BEKO, zawierające KGO:

* Pralka BEKO WMD 78120 o ładowności 8 kg: 2349 zł
* Srebrna lodówka BEKO CVA 34123 S: 2469 zł
* Zmywarka do zabudowy BEKO DSN 6837 X: 2699 zł

Marka BEKO należy do firmy Arçelik A.Ş. która jest jednym z pięciu największych europejskich producentów urządzeń AGD. W całej ofercie BEKO znajduje się około 2000 produktów, a wśród nich urządzenia małego i dużego AGD, sprzęt RTV i klimatyzatory. Produkty BEKO są dostępne w ponad 100 krajach. Ich oferta jest dostosowana do stylu życia i potrzeb ludzi mieszkających w różnych częściach świata. BEKO stosuje najnowsze rozwiązania nie tylko w swoich urządzeniach, ale także w swojej sieci dystrybucji i sprzedaży. Szacuje się, że co dwie sekundy sprzedaje się jedno urządzenie BEKO. Do tej pory ich jakość doceniło już 280 mln. nabywców.

----

BEKO to jedna z wiodących marek sprzętu AGD w Europie. Szacuje się, że na świecie co 2 sekundy sprzedawany jest jeden produkt tej marki. Urządzenia BEKO dostępne są w 101 krajach świata, m. in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Niemczech i Rosji, a także Kongo.

Beko S.A. istnieje w Polsce od 1998 roku, a od 2005 roku stało się centralą także dla biur w Czechach, na Węgrzech i Słowacji. Na polskim rynku BEKO oferuje szeroką gamę sprzętu AGD wolnostojącego oraz do zabudowy. Zgodnie z nową filozofią BEKO na każdy etap życia - BEKO for the new you, marka dąży do obecności ze swoimi produktami w przełomowych momentach życia klientów. Obecnie postrzegana jest jako synonim funkcjonalności, energooszczędności i światowych technologii w przystępnej cenie, na co dowodem jest przyznana dla BEKO przez konsumentów srebrna statuetka TRUSTED BRAND 2007 oraz nagroda "Produkt Roku 2007" kategorii Duże urządzenia AGD. W tym samym roku najszybsza pralka na świecie WMD 57122 BEKO zdobyła w europejskim konkursie prestiżową nagrodę "Plus X"; w kategorii Ekologia.

Wszystkie urządzenia BEKO powstają z zachowaniem troski o środowisko naturalne i w zgodzie
z normą ISO 14001.