Odpowiedzi

2010-01-01T11:40:43+01:00
Ula Zalewska-główna bohaterka,córka doktora Zalewskiego.Jest szczupła,wysoka i zgrabna.Ma żal do ojca że opuścił matkę i ją dla innej kobiety. Ula to cicha,spokojna,nieśmiała,subtelna dziewczynka.Jest zupełnym przeciwieństwem Pestki.Łatwo ją onieśmielić, zawstydzić,zasmucić i zranić.Jest wrażliwa.Ula jest bardzo szlachetna,i uczciwa.Pracuje,by zwrócić pieniądze ukradzione przez Zenka.Odważnie broni swojego zdania.Bardzo przeżywa, ze to ojciec, ją opuścił.
Więcej nie da się napisać.Ц
2010-01-01T12:13:32+01:00
Dam ci charakterystyke Mariana Pietrzyka

Marian jest zrównoważony, obowiązkowy i rozsądny chłopiec. W sposób odpowiedzialny kieruje grupą kolegów. Jest opanowany i sprawiedliwy. Nie boi się odpowiedzieć Zenkowi, co o nim myśli, gdy ten ukradł przekubkę. Nie przeszkadz mu to w wynoszeniu z domu jedzenia dla Zenka. Staje w jego obronie, pomaga mu szukać wujka.
Zawsze postępuje uczciwie. Szalone i naiwne pomysły Julka-swojego młodszegokuzyna-analizuje i dopiero potem wciela niektóre w życie. Niezbyt lubi Zenka, bo ten zajął jego pozycję najważniejszego w grupie.

Myśle że będzie dobrze, przepisałam ci z mojego zeszytu i dostałam z tego 5, więc wiesz będzie ok :D. Napisz jak ci poszło!