Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-01T14:08:32+01:00
Spodkałam tydziń temu dziewczynkę,która błąkała się po ulicy,zapłkana i zmarźnięta w ten mroźny dzień.Zapytała się jej co się stało,ona zabrdzo nie chciała odpowiedzieć po krótkiej chwili opowiedziała,że urodziła się jej sistra dwa dni temu i,że ma 8 rodzeństwa rodzice w domu zostawile troje najmłodszego rodzeństwa,a starszych wyszucili z domu.Ja się bardzo tym zmartwiłam powiedziłam je,żeby do mnie przyszła dam jej coś do zjedzenia i do picia,rodzice napewno się lepiej zjmą odemnie to biedną zmarżnieto dziewczynką.Po drodze do domu dlaje mi opowiadała,że rodzice żadnego dziecka swojego nie kochali tylko odrazu wyrzucali na bruk.Ona nie należałą do starszych dzieci miała 6lat.Na ulicy wyszcone dzieci nie wiele były od niej starsze miały one po 7 lat jej brat oraz dwie siostry po 10lat brat 11lat oraz najstarsza siostra z bratem 19lat i 25lat lecz oni już znaleźli swoje szczeście i sie ożenili bogato,ale nie chca znac rodziców,a nie wiedza jak ich rodzeństwo wygląda.Gdy wszystko opowiedziałam mamie ona zadzwoniła gdzieś do urzędu i przez pare dni toczyły sie jakies sprawy w urzedach po 4miesiącach ona się stała moja młodszą siostrą,dawałam jej moje ubrania oraz chodziła do moje szkoły bardzo sie lubiałyśmy.Ona jak dorosła znalazła dobrą prace i pomagała ludzią.
2 3 2
2010-01-01T14:47:54+01:00
niektóre dzieci potrzebują więcej miłości a inne mniej te które są w Afryce pragną tej miłości bardziej nim by biali ludzie ja np. potrzebuję bardzo dużo miłości jeśli mama i tata mi jej nie dają stajem się bardzo agresywna z całej rodzina ja miłości potrzebuję najwięcej ponieważ jestem najmłodsza niektóre dzieci nie doceniają miłości choć uzyskują jej dużo
1 2 1
2010-01-01T15:21:26+01:00
Na świecie są dzieci nie kochane występują w Afryce lub nawet wokół nas . Rodzice po urodzeniu zostawiają swoje pociechy i czują sie głodne miłości. Aby temu zapobiec nie możemy sie śmiać z dzieci niepełnosprawnych upośledzonych itp. Gdy ktoś sie z nich śmieje to trzeba mu zwrócić uwagę. Te dzieci czują sie nie kochane i głodne miłości.
1 5 1