Odpowiedzi

2010-01-01T19:50:37+01:00
Moim najlepszym kolegą jest Marcel Wodniok. Jest on bardzo fajny, miły, wysportowany, spontaniczny, zarozumiały i bardzo koleżeński. Bardzo go lubię ponieważ umiemy się ze sobą dogadywać.
9 4 9
2010-01-01T20:07:24+01:00
Każdy ma przyjaciela. To prosta sprawa. Gdy mamy kłopot możemy się go poradzić, gdy jesteśmy weseli może pośmiać się z nami. Dzisiaj chciałbym opowiedzieć o moim przyjacielu - Marcelu Wodniaku.
Marcel ma (uzupełnij) lat i (uzupełnij) ze mną do klasy. Mimo, że wiele nas różni to on najlepiej mnie zna i świetnie się dogadujemy. Naszą wspólną pasją jest (uzupełnij). Często o tym rozmawiamy i wyszukujemy coraz to nowe informację o tym którymi dzielimy się jak się spotykamy. A spotykamy się bardzo często. Gdy tylko mam wolną chwilę biegnę do Marcela który mieszka niedaleko mnie. Moja mam ma czasami o to do mnie pretensje ale ona też go bardzo lubi bo jest bardzo miły i sympatyczny.
To chyba wszystko co mogłem powiedzieć o moim najlepszym przyjacielu. Wierze, że choć w połowie polubicie go tak, jak ja go lubię.
8 5 8
2010-01-01T20:07:58+01:00
Moim najlepszym kolegom jest Marcel Wodniok. Bardzo go lubię i wiem że on mnie też. Jest to osoba wrażliwa, kochana, miła, sympatyczna, lubiana przez wszystkich, super, pomagająca każdemu. Zbiera pieniążki dla biednych. Kiedyś uratował mi życie, za co jestem mu wdzięczna. Ale nie wiem jak ja mam mu się odwdzięczyć. Dlatego że jak widzę, że ktoś potrzebuje pomocy to mu nie potrafię pomóc, panikuje, krzyczę, normalnie nie wiem wtedy co się dzieje. Jest też chłopcem ambitnym. Ma bardzo dużo pomysłów na minutę. Codziennie tzn od poniedziałku do piątku, gdy idziemy na tą samą godzinę przychodzi po mnie i idziemy razem pi inne osoby. Razem nas tak idzie z osiem osób. Nigdy jeszcze Marcel nikogo nie obraził, z nikim się nie kłócił jeszcze nigdy w życiu. Podziwiam go bardzo. Mam nadzieje, że nigdy z nim nie stracę kontaktu. Jest to dla mnie osoba bardzo, bardzo, bardzo ważna.Mam nadzieje, że tyle starczy. Jeżeli nie to napisz mi wiadomość, a ja to edytuje i dopiszę coś jeszcze. ;-)
7 4 7