Witam.
Mam 2 zadanka z wosu za 50PKT!!!!
Otóż 1.:Co i gdzie trzeba załatwić w każdym z opisanych przypadków...
1.Adam postanowił,że wraz z rodziną przeprowadzi się do sąsiedniej gminy,kupi tam działkę budowlaną i rozpocznie budowę własnego domu...?
2.Mieszkańcy pewnego osiedla od dawna domagali się naprawy dziurowych ulic oraz zbudowania biblioteki,ale ich działania zakończyły się niepowodzeniem.Postawili zatem utworzyć komitet osiedlowy w celu zrealizowania swoich postutaltów.Na przewodniczącą komitetu wybrali Magdę.
3.Iza zdała egzamin na prawo jazdy.Chce uzyskać dokument uprawniający do prowadzenia samochodu.
4.Stowarzyszenie "Nasz Region" zamierza zorganizować publiczną zbiórkę pieniędzy.Fundusze te przeznaczone zostaną na zbudowanie skansenu...
ZADANIE 2....
Napisz kampanie wyborczą na wybory gminne...

1

Odpowiedzi

2013-02-23T12:44:41+01:00

1.
1. Urzędu powiatowego
2. Urząd powiatowy, a jeżeli nie to Urząd wojewódzki
3. Urząd gminny
4. Urząd Powiatowy

 

2.

Zmienimy  naszą gminę na lepsze, lepsze dla was, naszego kochanego społeczeństwa.Po pierwsze poprawimy drogii, które niszczą wasze wspaniałe samochody.Gdy spadnie snieg i będzie ślisko my je odśnieżymy i posypiemy piaskiem, lub solą.Postaramy się wybudować w naszej wspaniałem gminie centrum boisk, park i SPA.Boiska dla każdego, który chce uprawiać styl życia.Park dla zrelaksowania sie , być bliżej przyrody, pooddychać świerzym powietrzem.SPA dla każdego który chce odpocząć jak prawdziwy król.W naszej gminie będzie piękniej niż  kiedykolwiek.To nie wy będziecie za to płacic tulko my!

Nie wierzycie?Zagłosuj na nas i daj nam szanse, a przekonasz się co potrafimy

 

Ps.Taka mała vena

 

Liczę na naj.

Kamil21061997

3 5 3