Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-02T11:32:28+01:00
Swoje wakacje, chciałabym spędzić z bohaterem lektury " Szatan z siódmej klasy" z Adamem Cisowskim.
Był on silnie zbudowanym chłopcem o sprężystej sylwetce. Spod jego ciągle poczochranych włosów,spoglądały duże oczy o przenikliwym spojrzeniu, świadczące o bystrości umysłu.
Adaś był podziwiany wśród swoich kolegów za ogromną odwagę i prawdomówność wkażdej sytuacji. Lubił odpoczywać w ciszy, dlatego w domu przeszkadzało mu hałaśliwerodzeństwo. Posiadał wybujała wyobrażnię.Nigdy nie narzekał, wieczny optymista, doszukiwał się w każdej sytuacji rzeczy pożytecznych.
Nigdy nie miał problemów z nauka, wręcz przeciwnie, uczył się świetnie. Posiadał znakomita pamięć, niezwykle potrzebną w rozwiązywaniu trudnych zagadek. Nigdy nie kierował się wybuchami uczuć, do każdej sytuacji podchodziłrozważnie i szukał rozsądnego wyjścia.
Zawsze współczujący, ciągle gotowy do pomocy przyjaciołom, zyskał ogromnezaufanie i szacunek do własnej osoby.
Chciałabym spędzić znim wakacje, gdyż uważam go za sympatycznego, szlachetnego młodzieńca z którym mogłabym wesoło spędzić wolny czas.


Ja zapodobnacharakterystkę dostałam od swojej pani 5+ mam nadzieję że ty też dostaniesz dobra ocenę. Praca całkowicie mojego autorstwa. Gwarantuję

POzdrawiam