Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-02T13:02:12+01:00
Bazyliszek jest potworem żyjącym w piwnicach zburzonego domostwa. Potwór posiada straszną kogucią głowę, z najstraszniejszymi oczami, takimi wyłupiastymi, jażącymi się na czerwono i żółto, ponadto potwór zabijał nimi bezwzględnie każdego, na kogo spojrzał. Potwór wzbudzał większe przerażenie, gdy spojrzało się na jego wężową szyję i ostrze jak brzytew pazury. Aż strach na takie coś patrzeć.
Bazyliszek jest biednym stworzeniem, zyjącym w piwnicach zburzonego domostwa. Ma on kogucią głowę, żażace się oczy, nastroszone pióra… jakby się mu bliżej przyjżeć, wygląda przyjaźnie. Ale nie ma on żadnych przyjaciół, gdyż los obnażył go przekleństwem – zabija każdego na kogo spojży. Żal biednego stworzenia, cały dzień samemu siedzącego w piwnicach.
10 4 10
2010-01-02T14:30:12+01:00
-tak aby wywołać w szytelniku strach

Bazyliszek to potwór, żyjący w piwnicach..!!
Posiada on kogucią głowę z strasznymi oczyskami, strasznie wyłupiastymi. Wzbudza niesamowite przerażenie swym spojrzeniem. Swą szyją i ostrzami także przeraża prawdziwych twardzieli! A jego pazury.. uch..

-tak aby wzbudzić w nim litośc dla potwora.

Bazyliszek to bardzo biedne stworzonko. Żyje w piwnicach. Ma śmieszną kogucią główkę. Wygląda bardzo przyjacielsko. Ma ciepłe oczka. Jego wężowata szyja jest taka długa i śliczna. Ma ładne pazurki.

Pozdrawiam ; )
9 4 9