Hey mam takie zadanko: musze napisać zwykły lis do mojej wychowawczyni o byle czym(chciałabym napisać o bożym narodzeniu i że życze jej wszystkiego najlepszego w nowym roku itp. tylko muszą być zachowane wszystkie czynniki listu(data nagłówek itp.)prosze o wyczerpujące prace
(chodze do 2 gim jak coś)

3

Odpowiedzi

  • Grel
  • Początkujący
2010-01-02T12:20:34+01:00
Warszawa 25.12.2009r

Pani (Kasiu),
Na poczatku mego listu pragne Panią serdecznie pozdrowić i opisac tegoroczne święta Bożego Narodzenia.
Tegoroczne święta były bardzo miłe,ponieważ spędziłam je w gronie najbliższych mi osób,spiewaliśmy razem kolędy oraz obdarowywaliśmy sie prezentami. Dla mnie były to najlepsze świeta jaki przeżyłam.
Na koniec mego listu chce Pani życzyć wszystkiego najlepszego oraz Świąt spedzonych w gronie rodziny. Wszystkiego najlepszego dużo zdrowia,szcześcia oraz miłości.

Serdecznie pozdrawiam Pani wychowanka
Ania
2010-01-02T12:24:24+01:00
Kraków,dn.31.12.2009r.
Droga Pani nauczyciel!
Piszę do ten list, ponieważ chciałabym się z podzielić wrażeniami po Świętach Bożego Narodzenia. Z tej oto okazji, składam najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim zdrowia, bo to jest najważniejsze, dalszych sukcesów w pracy oraz rodzinnej atmosfery i szczęśliwego 2010r.
Jak co roku 24 grudnia szykujemy Wigilię. Kolacje zwykle zaczynamy od modlitwy. Potem dzielimy się opłatkiem i dopiero zasiadamy do stołu. Po sytej kolacji moja młodsza siostra zagląda pod choinkę i otwiera prezenty. Oczywiście my razem z nią. W pierwszy i drugi dzień Świąt jedziemy do rodziny.
Myślę, że Pani również spędzi tak rodzinnie, jak ja Święta Bożego Narodzenia!
Z pozdrowieniami
Uczennica ...
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-02T17:30:15+01:00
Droga Pani Ilono!
Chciałam w moim liście napisac do pani jak spedziła święta Bozego Narodzenia.
Wigilia Bożego Narodzenenia była u mnie w domu.Pomagłam mojem mamie szykować dwanascie potraw na stół wigilijny.Goscie przyszli na godzine 17,00 i razem świętowaliśmy przy świecach i miłej atmosferza.Wszyscy razem spiewaliśmy kolędy.Następnie wyszlismy na rodzinny spacer do parku bylo pęknie na drzewach był śniego.Potem poszliśmy na pasterke,która odbywałą się u mnie w kościel.Było berdzo dużo ludzi,bardzo mis ie podobało jak ksiądz przemawiał.Pierwszego dnia Bożego Narodzenie pojechałam do dziatka na wieś poszliśmy z rodzninom mojej mamy do kościoła oraz na cmentarz do babci,złozyc jej życzenia.Potem był obiad u ciatka i słodki poczęstunek.Następnie dziadek dał presenty wnusczką.Chciała bym paniżyczyć Szczęsliwego Nowego roku,wesołego i udanego sylwestar oraaz tańca i radości do białego ranaa.
Pozdrawia i całuje uczenica....