Przetłumacz na niemiecki w czasie PRZESZŁYM!Gdybym miał opisać ten koncert tylko jednym słowem, powiedziałbym MISTRZOSTWO! Ale może najpierw opowiem o wszystkim po kolei. Od samego rana ze znajomymi chodziliśmy po Gdyni, a jest to wyjątkowe miasto, gdzie bez problemu można się odprężyć na plaży,czekając na koncert. Kiedy nadeszła pora przenieśliśmy się na Skwer Kościuszki i zaczęliśmy się przybliżać w kierunku ogromnej sceny, tak jak reszta tłumu ludzi, w większości podekscytowanych mającym się odbyć tego dnia wydarzeniem, czyli koncertem zespołu FEEL.Jako pierwszy występował FEEL.Zaczął grać chwilę po 19:00 i był to występ na wysokim poziomie. Poleciało kilka znanych kawałków ich autorstwa.Widownia świetnie się bawiła, podczas pierwszego kawałka i trwało tak do końca.
Tysiące ludzi skakało, bujało się w rytm muzyki i śpiewało ich kawałki.Świetnie się bawiłem.Nigdy nie zapomnę tego wspaniałego dnia.Chciałbym jeszcze raz być na koncercie tego zespołu.Nad ranem wróciłem do domu.

1

Odpowiedzi

2009-09-16T20:00:07+02:00

Wenn ich dieses Konzert zu beschreiben, nur ein Wort, ich würde sagen, championship! Doch kann ich Ihnen zunächst alle, einer nach dem anderen. Vom Morgen mit einem Freund ging nach Gdynia, und das ist eine einzigartige Stadt, wo kein Problem, das Sie am Strand entspannen können, warten auf das Konzert. Als die Zeit kam, zogen wir in die Kosciuszko-Platz, und wir begannen ...