Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-02T20:17:49+01:00
Nazywam się ....., mam .... lat i mieszkam w .... . Aktualnie chodzę do .... klasy gimnazjum w .... .
Jestem dość wysoką szatynką o zielonych oczach. Mam długie falowane włosy i pociągłą twarz o jasnej karnacji. bardzo lubię nisić wszelkiego rodzaju spodnie i jakieś fajne T-shirty.
Jestem bardzo pogodną i radosną dziewczyną. Mam duże poczucie humoru. Jestem optymistką, chociaż zdarzają mi się dni, kiedy mam bardzo zły humor i wszystko dookoła mnie denerwuje . Staram się zawsze być szczera. Jestem uczciwą i pracowitą osobą. Oprócz tego jestem pomysłowa i zaradna. To były moje zalety, teraz przedstawię moje wady. Czasami jestem bardzo impulsywna i porywcza. Bardzo często zdarza się,że najpierw mówię a później myślę, przez co czasami nieświadomie ranię ludzi. Często działam pod wpływem emocji i potem tego bardzo żałuję.
Jestem wrażliwą osobą. bardzo bolą mnie złe słowa,które czasem ludzie kierują w moją stronę. Zawsze biorę je głęboko do serca, co jest przyczyną moich zmartwień.Moim głównym zainteresowaniem i hobby jest czytanie książek, co nie oznacza,że nic poza tym.Lubię oglądać filmy i słuchać głośnej muzyki i oczywiście pisać sms-y.
Szczerze mówią to lubię swoje otoczenie szkolne i pozaszkolne z małymi wyjątkami. Bardzo lubię również obracać się w kręgu osób z mojej wsi i okolic gdyż są ułożonymi, a zarazem rozrywkowymi osobami.
Jestem jaka jestem i raczej nic i nikt tego nie zmieni. Sądzę,że nie jestem jakąś złą osobą, ani "marginesem społecznym" jak to parę osób twierdzi. Cieszę się,że żyję gdyż myślę z tego daru skorzystać w stu procentach.
42 4 42