Odpowiedzi

2010-01-02T16:47:10+01:00
Ja też nie mogę nic wymyślić Lecz czytałam lekturę "Przygody Tomka Sawyera" Było tam mnóstwo zabawnych rzeczy np. Tomek dał kotu swojej cioci Polci lek "morderca cierpień". Było w tym zabawne to, że kot prosił o to Tomka a on w końcu mu dał. Po tym leku kot fikał koziołki itp.

Rozśmieszyła mnie jeszcze sytułacja, w której Tomek jako kare miał pomalować parkan(płot). Naopowiadał kolegom, że to zaszczyt go malować! Koledzy dali mu różne skarby aby móc pomalować płot. Wyszło na to, że Tomasz nie pomalował parkanu tylko jego koledzy i jeszcze dostał za to różne rzeczy Jeśli to nie może także być to weź przykład z jakiejś śmiesznej książki (tak jak ja) Pozdrawiam ;))
14 2 14
2010-01-02T17:25:57+01:00
Pewnego dnai przydarzyła mi się zabawna historia:Będąc w samorządzie szkolnym, musiałam chodzić po klasach i ogłaszać akcję, która miala odbyć się w mojej szkole. Gdy weszlam do klasy gdzie byli sami chłopacy, a jeden z nich mi się podobał, poczułam się odrobinę skrępowana. Oni to zauważyli i momentalnie któryś z nich krzyknął -Daj buziaka! od razu zrobiłam się czerwona i wybiegłam z klasy a oni śmiali się. Teraz idąc korytarzem i przechodząc obok ich klasy zdarza mi się słyszeć te słowa.

23 2 23