Odpowiedzi

2010-01-02T20:15:57+01:00
1.''Mamy mniej w portfelu. Zżera nas inflacja''
Po raz pierwszy od kilkunastu lat poziom inflacji przekroczył realny wzrost wynagrodzeń.Jak wskazują dane GUS, w 2009 roku zarabialiśmy więcej niż w latach poprzednich. Nie oznacza to jednak, że stać nas na zakupowe szaleństwo.

2.''Dakar: Sonik wygrał 1. etap na quadach''
Rafał Sonik był najszybszy spośród kierowców quadów na pierwszym etapie 32. Rajdu Dakar z Buenos Aires do Cordoby. Trasa etapu liczyła 652 km, z czego 219 km to odcinek specjalny.

3. ''Wypadek karetki - 5 osób rannych, w tym pacjent''
63-letni kierowca zginął na miejscu w wypadku, do którego doszło po południu w miejscowości Grzybno niedaleko Kartuz (Pomorskie). Chwilę po tym wypadku, również na Kaszubach, doszło do zderzenia karetki pogotowia z fiatem punto - rannych zostało pięć osób w tym pacjent przewożony karetką.

4. ''Tragiczny wypadek w Kuźnicy ''
Na pomorskich drogach doszło do dwóch śmiertelnych wypadków. Rano tuż pod miejscowością Kuźnica na Półwyspie Helskim auto marki renault uderzyło w bok jadącego z naprzeciwka daewoo lanosa.

5. ''Parlament Afganistanu idzie na wojnę z prezydentem''
Afgański parlament odrzucił prawie 3/4 ministrów nominowanych przez prezydenta Hamida Karzaja, lecz ponownie zatwierdził kandydatury szefów resortów siłowych - obrony i spraw wewnętrznych.
1 5 1