Odpowiedzi

2010-01-02T19:12:25+01:00
Scrooge przed wizytacją duchów
Scrooge był człowiekiem samolubnym, nie interesowała go bieda oraz uczucia innych . Myślał tylko o sobie i o swoich zarobkach .
Mimo jego stanu materialnego nie dbał o siebie . DO szczęśliwego życia nie potrzebował przyjaciół ani rodziny . Uważał że Święta Bożego Narodzenia to strata czasu .

Scrooge po wizycie duchów :
Scrooge stał się człowiek życzliwym i pomocnym . Dla Timmiego był jak drugi ojciec . Po przemianie uważano , że nikt nie obchodzi Świąt Bożego NArodzenia tak jak on . Był hojny wobec innych i otworzył się na ludzi .
22 4 22
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-02T19:18:57+01:00
Ebenezer Scrooge :

Cechy :

-Ebenezer był bardzo zamknięty w sobie.
-Nie lubiał Świąt Bożego Narodznenia.
-Chytry i łakomy na pieniądze.
-Nie lubiał ludzi. Odrażał ich od siebie zeby trzymali sie od niego z daleka.Zabierał im to co on myslał ze nalezy do niego.
-Niewierzącym w moc Świąteczną. Nie wierzył w duchy ktore go nawiedziły.
Mowił ze to brednie i chalucynacje,ze mu sie to wszystko przewidziało.
-Był stary i zgoszkniały. W młodosci zmieniło go to,ze jego ojciec wysłał go do szkoły z internatem i nie przychodził po niego ani nie wysyłam słuzących by odebrac go na Święta. Przez to znienawidził swięta,ale w młodosci tez popełnił najwiekszy błąd.Przez żądze pieniędzy opusciła go kochajaca go osoba. Jego narzyczona.
-Był skąpy.Swojemu pracownikowi nie dawał dobrego wynagrodzenia i jego wypłata była rowniez skąpa tak jak on.
-Był odporny na uczucia innych.Np. kiedy zaczeli spiewac mu pod oknem kolędnicy on oblał małego chłopca zimna woda,przez co zachorował. [był to mały synek zatrudnionego przez niego ksiegowego]
8 4 8