WYPRACOWANIE!!! plusy i minusy życia w dyżym mieście
w wypracowaniu ma się znajdować :
1) przedstawienie tematu (przynajmniej 15słów
2) plusy i zalety (50słów)
3) minusy wady (50......)
4) podsumowanie (15.....)
od razu zaznaczam że mniej niż 130 słów nie biorę pod uwagę!
z góry dzięki za fatyge :)
uważam że 30 pkt za takie wypracowanie to uczciwa
proszę o zwykłe łatwe wypracowanie bez czegoś takiego że "mieszkam w dużym mieście od..." tylko co nam na przykład grozi i przeszkadza w mieście a co nie itd.

2

Odpowiedzi

2010-01-02T21:12:10+01:00
Życie na wsi, jest znacznie łatwiejsze, niż życie w mieście. Jednak jest w tym wiele plusów, zalet, wad i minusów.
Lecz miasto, to przede wszystkim dobra rozrywka. W naszym wieku możemy uczęszczać np do harcerstwa. Jest w tym wiele plusów i zalet. Możemy często wychodzić do kina, teatrów, itd. Dzięki temu, możemy pogłębiać swoją wiedzę kulturalną. Jest tam wiele dodatkowych szkół, których nie ma na wsi.
Ale życie w mieście, prowadzi nas do wielu stresów. Jest tam dużo spalin od samochodów, ciągły huk, itd. Ludzie są zmęczeni. W mieście grozi nam wiele wypadków. Jest również dużo nieznajomych osób, dlatego przede wszystkim młode osoby powinny uważać na tych osobników. Jest, to życie, pod ciągłą presją.
Myślę, że życie w mieście jest ciężkie. Trzeba dużo nerwów i siły, by tak żyć.
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-02T21:32:45+01:00
Chcialabym przedstawic plusy i minusy zycia w duzym miescie jego wady i zalety.Z jednej strony duze miasto piekne widoki, szansa na przyszlosc,duzo zabytkow historyczno kulturalnych, a z drugiej strony zatloczone ulce pelne dymu i kurzawy i my zwykli ludzie ptaki i zwerzeta.
Jak piekne jest miasto moze docenic to tylko ten co mieszka na wsi i ma wszedzie daleko bez srodka lokomocji sie nigdzie nie dostanie. a w miescie masz wszystko na wyciagniecie reki tylko trzeba to umiec brac i we wlasciwy sposob wykorzystac.
Jak piene sa ulice o zmroku oswietlone licznymi lampami witryny sklepowe zulki parki a w nich spiew ptakow.duza ilosc zabytkow historyczno kulturalnych teatry kino biblioteki,przepiekne stare rynki stare miasto a urok ten uzupelnia rwaca rzeka lub kanal morsi z z dala przeplywajace statki kutry i lodzie. nie masz piekniejszego widoki niz polskie gory. jakze llatwo znalezc prace w duzym miesci e . zadbac o edukacje dzieci rozne formy rozrywki nuke jezykow obcych. zroibic zakupy w jednym miejscu bez dalekiej wyprawy za miasto. mozna spacerowac uliczkami miasto i cieszyc sie kazda chwila dobrze wykorzystana. polskie miasta sa bardzo interesujace mamy najwiecej zabytkow i muzea piekne parki narodowe puszcze i zoo ladne budownictwo ale takze liczne fabryki miejsca pracy szpitale koscioly.
na tym pieknym tle widac ludzi zdazjacych do pracy,goniacych odjezdzajacy moze ostatni autobus dzieci idacych do szkoly wsrod zatloczonych ulic i czekajace na nich niebezpieczenstwo ktore czaji sie za rogim zatloczonej ulicy dilerow rozprowadzajacych narkotyki,zlodzieji i pijakow.DYMY SPALINY Z samochodow srodki trujace wydobywajace sie z fabryk do ktorych podarzaja ludzi za kawalkiem chleba. WSZEDZIE TRZEBA SIE SPIESZYC ABY ZDAZYC NA CZAS.wIECZNE KOLEJKI W PRZYCHODNIACH LEKARSKICH NIE KONCZACE SIE PRZEJAZDY SAMOCHODOw przeloty samolotow przepychanki na zatloczonych ulicach wieczne wypadki samochodowe piaszych i rowezystow ciagl pospiech by zdazyc na czas .
mysle ze owiele spokojniej zyje sie na wsi z dala od tloku i kurzu spalin. o wiele bespieczniej zyje sie tam gdzie nas nie ma.znane jest nam przyslowie wszedzie dobrze ale najlepiej w domu .kazdy czuje sie dobrze tam gdzie mieszka. gdzie jego rodzina znajomi, niewazne jest wtedy to gdzie jest lepiej gzdie bespieczniej czy przytulniej kazdy z nas przyzwyczail sie do miejca swego zamieszkania i nie patrzna to gdzie jest lepiej jakie sa plusy zalety cz wady swego miasta cz tez wsi niech kazdy z nas zyje sam najlepiej jak potrafi nie narazajac na ryzyko zawodowe badz inne siebie i innych.

5 3 5