Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-02T21:34:35+01:00
Droga Julio!

Na wstępie mojego listu pragnę Cię pozdrowić. Choć od naszego ostatniego spotkania minął tydzień, już się za Tobą stęskniłem. Rozmyślałem ostatnio o twoich błękitnych oczach... Doszedłem do wniosku, że chce spędzić z Tobą reszte życia.
Nasza romantyczna kolacja sprawiła, że o niczym innym nie myśle, tylko o Tobie. Najwięcej szczęścia przynosi mi Twój promienny uśmiech. Twoje usta proszą się o namiętny pocaunek. Wyobrażam sobie ile wspólnych, radosnych chwil przed nami. Choć nasze rodziny się nienawidzą, zawsze będę Ci wierny. Nie zrezygnuje z tak wspaniałej kobiety jak Ty. Obiecaj mi, Moja Droga, że spędzisz reszte życia przy moim boku. Będę zachwycony, jeśli przyjmiesz moje oświadczyny. Zgadzasz się? :-)
Z wielką niecierpliwością czekam na Twą odpowiedź. Kocham Cię moja Julio!

Twój najukochańszy Romek.List niedopracowany, napisany w 5 minut. Mam nadzieje, że chociaż na jego podstawie napiszesz coś o wiele ciekawszego. :-)
1 5 1
2010-01-02T21:35:21+01:00
Najdroższa julio!
nie moge ci obiecać ze dotrwam do następnego spotkania. bardzo tęsknię! jestes dla mnie wszystkim dlatego bede musiał to przetrwać.myśl ze niedługo cie ujrzę dodaje mi chęci o życia.. inaczej nie wiem czy dałbym radę... pewnie mi nie uwierzysz, ale.. ale codziennie przypominam sobie nasze pierwsze spotkanie, twoje oczy, głos...
jesli twoje uczucia sa równie tak silne jak moje, to zapewniam cie że nigdy o tobie nie zapomne oraz będę cie kochał zawsze...
czekam mocno na twój przyjazd.


zawsze ci oddany, romeo!

jesli ci sie spodoba to prosiłabym o najlepsza odpowiedź..
pzdr;) aliss03!