Odpowiedzi

2010-01-03T10:24:02+01:00
Generalnie Marcin nic nie wie o Birucie(nawet nie wie gdzie mieszka) i z nadzieja ze przeczyta postanawia napisać do niej list w którym zawrze to co czuje .

Gdy pierwszy raz ją ujrzał nie był w stanie nie patrzeć na nią , ciągle widzi jej obraz przed swoimi oczyma . Czuje On ,że przyjdzie taki dzień kiedy wymaże ja z pamięci i swojego serca , że te wszystkie chwile spędzone razem było dla niego jak błogosławieństwo . Marcin oddałby wszystko ,żeby ją zobaczyć jeszcze raz by byli razem z sobą. Jego myśli marzenia itd skupiały się tylko na Birucie . Ona była dla niego najważniejszą osobą . Był taki szczęśliwy , gdyż nagle jego szczęście odeszło w cień gdyż Biruta zniknęła - wtedy dla niego nie było już nic warte . Wszystko mu przypomina Birutę i w smutku przypomina sobie jak ją pierwszy raz ujrzał .
Marcin widział dzień w dzień Birutę w swoich myślach , strasznie to wszystko przeżywał , w pewnym momencie chciał aby to wszystko się już zakończyło ,żeby śmierć do niego wyciągła rękę . Twierdził że odkąd stracił Birutę nic go już na tym świecie nie trzyma i chciałby umrzeć z miłości i chciałby aby Biruta była jak najbardziej szczęśliwa .


Mam nadzieję ,że pomogłam choć troszkę :)
Pozdrawiam .
1 5 1