Przetłumaczcie mi to proszę...
The English have their breakfast, the Scottish have their haggis, some people say. Scotland is well-known for its game and salmon but the tradicional dish is haggis. Haggis is made from lamb's liver, lungs and heart mixed with onions, herbs and spices, all packed in a bag made from a sheep's stomach. In fact, it looks like a sausage.
Haggis is served with mashed potatoes or turnips. It is the main course served at the Burns supper on the week of January 25th, when Scotland's national poet, Robert Burns, is rememberet.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-03T11:41:48+01:00
Anglicy mają swoje śniadanie, szkocki jedzą ich szkocką potrawę z podróbek baranich, jacyś ludzie mówią. Szkocja słynie z jego gry i łososia ale tradicional potrawa jest szkocką potrawą z podróbek baranich. Szkocka potrawa z podróbek baranich jest zrobiona z wątroby jagnięcia, płuca i serce połączone z cebulami, przyprawy ziołowe i korzenne, wszyscy zmieściły torbę zrobiono żołądek owcy. Tak naprawdę, to wygląda jak kiełbasa. Ze szkocką potrawą z podróbek baranich podają...
2010-01-03T11:47:59+01:00
Anglicy mają swoje śniadanie, Szkocji mają haggis, niektórzy mówią. Szkocja jest znana ze swojej gry i łososia, ale Tradycyjne potrawy haggis. Haggis jest wykonana z jagnięcej wątroby, płuc i serca, zmieszane z cebula, zioła i przyprawy, wszystko zapakowane w torby wykonane z owczego żołądka. W rzeczywistości wygląda jak kiełbasa. Haggis serwowane z puree lub rzepy. Jest to danie główne serwowane na kolację Burns w tygodniu rozpoczynającym się 25 stycznia, kiedy szkocki narodowy poety, Robert Burns, jest pamiętany
2010-01-03T11:52:12+01:00
Anglicy mają swoje śniadanie, Szkoci mają swoją potrawę, niektórzy ludzie mówią.Szkocja jest znana ze zwojej gry i śledzia ale tradycyjnym daniem są "hagiss" (potrawa mięsna). Tą potrawę tworzy się z wykonane z jagnięcej wątroby, płuc i serca zmieszane z cebulą, zioła i przyprawy, wszystko jest pakowane do paczek z owczej wątroby. To wygląda jak maź. Ta potrawa jest serwowana z z pozgniatanymi ziemniakami lub turnips.Jest serwowane ciepłe w święto 25 stycznia w święto poety Roberta Burns, które je wspominał.