Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-03T14:58:29+01:00
Drodzy mieszkańcy Soplicowa!

Zgromadziłam Was tutaj ,aby wyjaśnić pewną ważną kwestię, dotyczącą Jacka Soplicy. Jak zapewne wiecie , w całej okolicy uważany jest za łotra , zdrajcę i zabójce niewinnego człowieka.Nawet po śmierci trudno wybaczyć mu czyny, które popełnił.
Chciałabym z tego miejsca ogłosić jego dobre zasługi. Jacek Soplica wcale nie umarł w dalekim kraju. Od dłuższego czasu żył wśród nas i odszedł jako lubiany i szanowany ks. Robak. Powierzył swoje życie Bogu i Ojczyźnie. Brał udział w wielu bitwach , donosił dowódcom o tym , co dzieje się na frontach walki w wielu krajach. W końcu wrócił do Soplicowa i przygotowywał powstanie. Pomagał każdemu z nas, zawsze służył dobrą radą , wysłuchiwał naszych problemów. Przez cały czas modlił się i pokutował za to , co uczynił w przeszłości. W Jacku dokonała się ogromna przemiana. Stał się bardziej pokorny i mądry.
Myślę , że od tej chwili nikt z Was tu zgromadzonych już nigdy nie obrazi Ś.P ks. Robaka. Pomimo wszystko zasłużył na pośmiertny szacunek i wybaczenie win .
Na koniec pomódlmy się jeszcze raz za duszę zmarłego Jacka Soplicy.


(IMIĘ,NAZWISKO)


pozdrawiam i liczę na naj ;))
5 4 5